[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.7

Najlepsze produkty do opalania [WH Produkt Roku 2017]

O tym, że niewłaściwie chroniłaś się przed słońcem, dowiesz się po „40”. My wolimy nie ryzykować i stawiamy na profesjonalistów. Zobacz najlepsze kosmetyki do opalania.

najlepsze produkty do opalania Women's Health Produkt Roku fot. Wiesław Jurewicz

Najlepsza ochrona ciała przed słońcem

Bioderma – Photoderm Bronz Huile SŹche SPF 30

Z jednej strony przyspiesza opalanie, a z drugiej chroni przed promieniami UVA i UVB. "Jego składniki bronią DNA komórek skóry przed mutacjami pod wpływem słońca" – podkreśla dr Joanna Suseł.

REKLAMA
  • Cena: 98 zł

ZOBACZ TEŻ: Najlepsze kosmetyki do pielęgnacji włosów [WH Produkt Roku 2017]

Najlepsza ochrona twarzy przed słońcem

Bioderma – Photoderm M SPF 50+

Profesjonalny produkt przeznaczony do skóry z zaburzeniami pigmentacji. Jesteś w ciąży albo opalasz się nierównomiernie? Wyskakują Ci plamy po lecie? Teraz masz rozwiązanie.

  • Cena: 74 zł

Najlepszy zmywalny bronzer do ciała

Fake Bake Tinted – balsam rozświetlająco-nawilżający

Bronzer do twarzy i ciała, który maskuje niedoskonałości, rozświetla i daje efekt naturalnej opalenizny. Ładnie pachnie i nie wysusza skóry.

  • Cena: 45 zł

Najlepszy samoopalacz

Fake Bake Flawless – kokosowe serum opalające do twarzy i ciała

Brązuje natychmiast, opala po paru godzinach. Nie wysusza skóry, ładnie pachnie kokosem, ma ładny odcień, kryje drobne pajączki, optycznie wyszczupla. Wart swojej ceny.

  • Cena: 179 zł

ZOBACZ TEŻ: Najlepsze kosmetyki do makijażu [WH Produkt Roku 2017]

Poznaj naszych ekspertów

Ocenę składu produktów oddaliśmy w ręce dermatologów, kosmetologów i specjalistów od pielęgnacji włosów. W redakcji skupiłyśmy się na odbiorze zmysłów.

  • Danuta Nowicka – Doktor nauk medycznych, dermatolog, autorka podręczników kosmetologii dla studentów.
  • Krzysztof Kulesza – Stylista fryzur, organizator pokazów mody oraz autor licznych metamorfoz.
  • Joanna Suseł – Doktor nauk medycznych, specjalista dermatolog i ekspert medycyny estetycznej.
  • Aneta Szulska-Schoepp – Lekarz rodzinny, specjalista medycyny estetycznej, autorka wielu publikacji na temat pielęgnacji skóry.
  • Aneta Martynów – redaktor naczelna „Women's Health”.
  • Sylwia Foremna – redaktor działu Uroda „Women's Health”.

WH 07-08/2017

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij