[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.5

Najlepsze perfumy [WH Produkt Roku 2017]

Zapach to jedno z Twoich ID. Podpowiada, jaka jesteś, zanim Ty sama otworzysz usta. W sezonie kwiatowych i orzeźwiających zapachów my wybrałyśmy takie, które przywołują chwile relaksu i dalekie podróże. Sprawdź, jakie są najlepsze perfumy na dzień i na wieczór.

najlepsze produkty do opalania Women's Health Produkt Roku fot. Wiesław Jurewicz

Najlepsze perfumy na weekend

Michael Kors – Wonderlust

Zapach elegancki, zmysłowy, ale nie ciężki. Zarówno na dzień, jak i na wieczór. Jest słodki, kwiatowy, ma w sobie nuty orientalnych olejków i przypraw, które stopniowo uwalniają się na rozgrzanej skórze.

REKLAMA
  • Cena: 339 zł

Najlepsze perfumy na dzień

Dkny – Be Tempted Eau So Blush

Wyczujesz w nich grejpfruta, pomarańczę i liście porzeczki osłodzone piwonią i jaśminem. Bardzo letni zapach przywołujący leniwe, bezstresowe chwile z dobrą książką na rozgrzanym leżaku.

  • Cena: 275 zł 

ZOBACZ TEŻ: Najlepsze kosmetyki do makijażu [WH Produkt Roku 2017]

Poznaj naszych ekspertów

Ocenę składu produktów oddaliśmy w ręce dermatologów, kosmetologów i specjalistów od pielęgnacji włosów. W redakcji skupiłyśmy się na odbiorze zmysłów. Oto nasze jury:

  • Danuta Nowicka – doktor nauk medycznych, dermatolog, autorka podręczników kosmetologii dla studentów.
  • Krzysztof Kulesza – stylista fryzur, organizator pokazów mody oraz autor licznych metamorfoz.
  • Joanna Suseł – doktor nauk medycznych, specjalista dermatolog i ekspert medycyny estetycznej.
  • Aneta Szulska-Schoepp – lekarz rodzinny, specjalista medycyny estetycznej, autorka wielu publikacji na temat pielęgnacji skóry.
  • Aneta Martynów – redaktor naczelna „Women's Health”.
  • Sylwia Foremna – redaktor działu Uroda „Women's Health”. 

WH 07-08/2017 

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij