[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.8

Najlepsze kosmetyki do pielęgnacji włosów [WH Produkt Roku 2017]

Ponad 70% kobiet nie jest zadowolonych ze swoich włosów. Jeśli Ty również, to z tymi kosmetykami do pielęgnacji włosów zmienisz zdanie. Zobacz produkty, które w pełni zasługują na miejsce na podium w naszym plebiscycie.

najlepsze kosmetyki do pielęgnacji włosów Women's Health Produkt Roku 2017 fot. Wojciech Małkowicz

Kategoria: najlepsza innowacja

Goldwell, Cleansing Conditioner – odżywka oczyszczająca

Mycie i pielęgnacja w jednym. Nie pieni się, więc rozprowadzenie produktu nie jest łatwe, ale efekt wynagradza trud.

REKLAMA
 • Cena: 116 zł

Kategoria: najlepszy produkt do stylizacji włosów

Zielone Laboratorium, pasta do włosów modelująca

Ma naprawdę lekką formułę, więc unosi nawet cienkie włosy. Łatwo się rozprowadza, nie skleja włosów i ładnie pachnie.

 • Cena: 40 zł

Kategoria: najlepszy szampon do włosów

Kevin.Murphy Repair-Me.Wash

„Profesjonalny produkt, zasługuje na swoją cenę. Nawilża i regeneruje włosy bez efektu obciążenia” – zachwala Krzysztof Kulesza. Najskuteczniejszy w zestawie z odżywką.

 • Cena: 133 zł

Kategoria: najlepsza odżywka do włosów

Kevin.Murphy, Repair-Me.Rinse

Krzysztof Kulesza twierdzi, że to najlepsza odżywka na świecie i powinna dostać miano kosmetyku wszech czasów. Momentalnie zmiękcza i nabłyszcza włosy.

 • Cena: 133 zł

Kategoria: najlepsza domowa kuracja

Goldwell, 60-sekundowa kuracja ujarzmiająca

Błyskawicznie ujarzmia puszące się włosy. Nakładasz na 60 sekund i spłukujesz. Włosy stają się miękkie i podatne na układanie.

 • Cena: 87 zł

Poznaj naszych ekspertów

Ocenę składu produktów oddaliśmy w ręce dermatologów, kosmetologów i specjalistów od pielęgnacji włosów. W redakcji skupiłyśmy się na odbiorze zmysłów. Oto nasze jury:

 • Danuta Nowicka – doktor nauk medycznych, dermatolog, autorka podręczników kosmetologii dla studentów.
 • Krzysztof Kulesza – stylista fryzur, organizator pokazów mody oraz autor licznych metamorfoz.
 • Joanna Suseł – doktor nauk medycznych, specjalista dermatolog i ekspert medycyny estetycznej.
 • Aneta Szulska-Schoepp – lekarz rodzinny, specjalista medycyny estetycznej, autorka wielu publikacji na temat pielęgnacji skóry.
 • Aneta Martynów – redaktor naczelna „Women's Health”.
 • Sylwia Foremna – redaktor działu Uroda „Women's Health”. 

WH 07-08/2017

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij