[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Najlepsze efekty przy minimum wysiłku z Philips Lumea Prestige

Dbanie o gładką skórę jest często postrzegane jako męczące i uciążliwe zadanie. Na dodatek wiele z nas przypomina sobie o nim w ostatniej chwili, kiedy jedynym wyjściem zostaje zamiana spódnicy na spodnie. Problem rozwiąże nowy członek rodziny Philipsa – Lumea Prestige.

Philips Lumea Prestige Philips Lumea Prestige

Urządzenie Philips Lumea Prestige rozwiązuje zdecydowaną większość problemów związanych z depilacją mechaniczną lub używaniem golarek. Zaczerwienienia i wrastające włoski odchodzą w zapomnienie dzięki użyciu najnowszej technologii depilacji światłem (IPL). Nie tylko pomoże ona bezboleśnie pozbyć się owłosienia, ale też spowolni odrastanie włosków – czy istnieje kobieta, która o tym nie marzy? Po zaledwie trzech zabiegach aż 92% kobiet zauważyło zmniejszenie ilości odrastających włosków. Aby utrzymać efekt gładkich nóg, wystarczy potem powtarzać zabiegi raz na 4-8 tygodni. Możesz więc zapomnieć o goleniu nóg na ostatnią chwilę i o strategicznym planowaniu depilacji w dniu, który zamierzasz spędzić samotnie w domu. Używasz Lumea Prestige raz i masz spokój nawet do 8 tygodni.

Philips Lumea Prestige

Mimo że w Philips Lumea Prestige zastosowano najnowsze technologie, urządzenie wcale nie jest skomplikowane w obsłudze. Czujnik Smart Skin pozwala dobrać intensywność promieni odpowiednią do twojego odcienia skóry, a w efekcie uniknąć oparzeń. Depilacja polega na przesuwaniu urządzenia stopniowo przez powierzchnię, z której chcesz usunąć owłosienie, i powtarzalnego przyciskania guzika błysku. Zabieg obejmujący całe ciało trwa jedynie 15 minut – nigdy już nie zabraknie ci czasu na zadbanie o gładkość swojej skóry! Dodatkowo urządzenie wyposażone jest w specjalistyczne nakładki, odpowiednie do różnych obszarów ciała – bikini, twarzy, nóg lub pach. Są specjalnie wyprofilowane i zaprojektowane tak, aby pasowały do zgięć i załamań w naszym ciele. Dzięki temu znika pojęcie „trudnych obszarów”, a idealny efekt możesz uzyskać za każdym razem.

Do tej pory depilacja laserowa kojarzyła się ze skomplikowanym sprzętem, z którego skorzystać można tylko w wyspecjalizowanych placówkach. Skąd więc ta sama technologia w niewielkiej Lumea Prestige? Urządzenie powstało w oparciu o 14 lat badań i projektów prowadzonych we współpracy z dermatologami. Specjaliści bazowali na profesjonalnej technologii IPL znanej z gabinetów kosmetycznych. Dzięki temu ten rewolucyjny produkt zapewnia efekty porównywalne z wizytą w gabinecie kosmetycznym, a używać go można w domowym zaciszu. Jest to i tańsze, i dużo wygodniejsze rozwiązanie – nigdy już nie przegapisz wizyty ani nie będziesz próbowała znaleźć na ostatnią chwilę wolnego terminu. A ponieważ Lumea Prestige może być używana bezprzewodowo, wystarczy nacisnąć przycisk – i już, jesteś gotowa do zabiegu depilacji laserowej we własnej łazience. Dodatkowo możesz skorzystać z aplikacji Philips Lumea IPL, która udzieli ci wskazówek niezbędnych przed rozpoczęciem używania urządzenia, wesprze przy pierwszych zabiegach i pomoże pilnować harmonogramu dla każdego obszaru ciała. Następnym razem, gdy uniesiesz ręce z radości, możesz być pewna, że twoja skóra będzie idealnie gładka.

Philips Lumea Prestige

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij