Modne zegarki: 5 modeli dla fashionistki

Fashionistka to miłośniczka ubrań, ale nie tylko. Kobieta kochająca modę – śledzi obowiązujące trendy także w dodatkach i stawia na modne zegarki. Podpowiadamy, na które modele warto zwrócić uwagę.

modne zegarki damskie
Oto 5 najmodniejszych czasomierzy sezonu. (fot. Wojciech Małkowicz)

1. Certina (czarny zegarek, pierwszy od góry)

Wieczorowa wersja sportowego modelu DS. First Lady Chrono Moon Phase z czarną tarczą i czarnym, żłobkowanym pierścieniem wykonanym z ceramiki.

2. Elixa (drugi od góry, na cienkim, białym pasku)

Zegarek inspirowany najnowszymi trendami w modzie. Pełni jednocześnie funkcję czasomierza, a także bransoletki, którą można nosić np. na rękawie swetra.

3. Pierre Lannier (pierwszy od prawej)

Klasyczny, okrągły, kwarcowy zegarek na białym, niestandardowym pasku idealnie uzupełni każdą modową stylizację. Stalowa koperta podkreśli kobiecość i seksapil.

4. Tissot (pierwszy od lewej, na grubym, złotym pasku)

Ten klasyczny model jest delikatny, subtelny i bardzo kobiecy. Doskonale pasuje na specjalne okazje, ale również sprawdzi się jako uzupełnienie casualowej stylizacji.

5. Adriatica (na cienkim pasku w złotym kolorze)

Przejrzysta tarcza z masy perłowej, klasyczna, a jednocześnie elegancka i dodatkowo regulowana bransoleta – to na pewno podkreśli Twój modny wygląd.

Zegarków Ci u nas pod dostatkiem. Dlatego jeśli szukasz ponadczasowych modeli, sprawdź koniecznie wybrane przez nas eleganckie zegarki damskie. A jeśli wolisz coś bardziej na luzie, zerknij na czasomierze w wersji vintage lub zegarkowe propozycje dla sportsmenki.

Tekst: Magdalena Piekarska, Zdjęcia: Wojciech Małkowicz

WH 10/2016

REKLAMA