[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Modne zegarki: 5 modeli dla fashionistki

Fashionistka to miłośniczka ubrań, ale nie tylko. Kobieta kochająca modę – śledzi obowiązujące trendy także w dodatkach i stawia na modne zegarki. Podpowiadamy, na które modele warto zwrócić uwagę.

modne zegarki damskie Oto 5 najmodniejszych czasomierzy sezonu. (fot. Wojciech Małkowicz)

1. Certina (czarny zegarek, pierwszy od góry)

Wieczorowa wersja sportowego modelu DS. First Lady Chrono Moon Phase z czarną tarczą i czarnym, żłobkowanym pierścieniem wykonanym z ceramiki.

REKLAMA

2. Elixa (drugi od góry, na cienkim, białym pasku)

Zegarek inspirowany najnowszymi trendami w modzie. Pełni jednocześnie funkcję czasomierza, a także bransoletki, którą można nosić np. na rękawie swetra.

3. Pierre Lannier (pierwszy od prawej)

Klasyczny, okrągły, kwarcowy zegarek na białym, niestandardowym pasku idealnie uzupełni każdą modową stylizację. Stalowa koperta podkreśli kobiecość i seksapil.

4. Tissot (pierwszy od lewej, na grubym, złotym pasku)

Ten klasyczny model jest delikatny, subtelny i bardzo kobiecy. Doskonale pasuje na specjalne okazje, ale również sprawdzi się jako uzupełnienie casualowej stylizacji.

5. Adriatica (na cienkim pasku w złotym kolorze)

Przejrzysta tarcza z masy perłowej, klasyczna, a jednocześnie elegancka i dodatkowo regulowana bransoleta – to na pewno podkreśli Twój modny wygląd.

Zegarków Ci u nas pod dostatkiem. Dlatego jeśli szukasz ponadczasowych modeli, sprawdź koniecznie wybrane przez nas eleganckie zegarki damskie. A jeśli wolisz coś bardziej na luzie, zerknij na czasomierze w wersji vintage lub zegarkowe propozycje dla sportsmenki.

Tekst: Magdalena Piekarska, Zdjęcia: Wojciech Małkowicz

WH 10/2016

Produkty z kategorii: zegarki znajdziesz w sekcji WH Zakupy: zegarki damskie bez niklu

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij