[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.6

Modne torebki: powrót hobo

Modne torebki są w tym sezonie duże, lekkie i pojemne. Tak jak hobo – miękki worek noszony na ramię, w którym zmieścisz całe swoje życie. Może być świetnym wykończeniem zarówno eleganckich, jak i mniej formalnych zestawów. Oto garść pomysłów na modne stylizacje z tym popularnym dodatkiem.

moda fot. Kamil Majdański

Zamsz i welur

Duża, zamszowa hobo, z nakładaną kieszenią. Zarezerwowana dla wysokich dziewczyn.

  • By o la la...! (379 zł)

Jeśli lubisz być na bieżąco z trendami, zobacz także, o jakie płaszcze oraz garnitury warto poszerzyć swoją garderobę.

REKLAMA

moda fot. Kamil Majdański

Mocny akcent

Z taką torebką nie pozostaniesz niezauważona. Noś ją tylko do stonowanej stylizacji.

  • Venezia (379 zł)
moda fot. Kamil Majdański

Glam rock

Usztywniony model hobo. Ozdobny zamek nadaje torebce drapieżnego, rockowego charakteru.

  • Reserved (159,99 zł)
moda fot. Kamil Majdański

Modny nude

Niewielki rozmiar, idealny dla niskich kobiet. Dobrze wygląda noszona na ramieniu i w zgięciu łokcia.

  • Marc O'Polo (1490 zł)
moda fot. Kamil Majdański

Lata 70.

Dzwony z ciemnego denimu, tunika we wzór à la Missoni i kapelusz z dużym rondem w kolorze torby to hit tego sezonu!

  • Gabor (199 zł)

WH 10/2015

Produkty z kategorii: torby sportowe znajdziesz w sekcji WH Zakupy: torby sportowe damskie

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij