[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.0

Modne sandały: dobierz buty do stopy

Na bal do pałacu się w nich nie wybierzesz, ale to nie znaczy, że książę z bajki nie zwróci na nie uwagi. Masz dużą stopę albo szeroką kostkę? Też możesz nosić odkryte buty - kluczem jest dobór odpowiedniego fasonu. Oto modne sandały, w których Twoje stopy będą wyglądały zgrabnie i kusząco. 

sandały fot. producenci

1. Duży rozmiar

Jeżeli uważasz, że Twoja stopa jest za duża, wybieraj sandały w czarnych lub ciemnych kolorach, bo optycznie ją zmniejszą. Zwróć również uwagę, aby wierzch buta był zabudowany. Możesz nosić też modele za kostkę – im mniej stopy pokażesz, tym lepiej! Dzięki temu wzrok przykuwać będzie model buta, np. frędzle, a nie jego rozmiar.

New Look, cena: 179,90 zł; Deichmann, cena: 99 zł; Billibi, cena: 709 zł

2. Gruba kostka

Unikaj sandałów wiązanych i zapinanych wokół kostki. Jeżeli dotychczas nosiłaś takie buty, to Twoja kostka faktycznie mogła wyglądać dość solidnie. Dlatego wybieraj te modele, których paski okalają tylko piętę. Buty na grubym słupku albo koturnie odwrócą uwagę od tej części nogi i ją wysmuklą.  

Ochnik, cena: 379,90 zł; Tommy Hilfiger,cena: 399 zł; Top Secret, cena: 99,99 zł

3. Szeroka stopa

W tym przypadku warto kupić sandały, które mają szerokie paski. Możesz też użyć specjalnego sprayu, który zmiękczy but, a ten dopasuje się do stopy. Ważne, by stopa nie była ściśnięta i nic nie ograniczało krążenia krwi. Jeżeli masz skłonność do obrzęków stóp, to warto też wybierać skórzane albo zamszowe modele, podatne na rozciąganie.  

Vagabond, cena: 419 zł; Gino Rossi, cena: 299,90 zł; Aldo, cena: 429 zł

REKLAMA

sandały fot. producenci

4. Długie palce

Jest prosty sposób na to, aby Twoje długie palce nie wystawały poza krawędzie sandałów. Nie, nie większy rozmiar buta, tylko fason z wąskim wycięciem na palce, albo model toe-ring. Te rozwiązania nie pozwolą, by Twoja stopa uciekała do przodu. Wybieraj też buty z zabudowanymi przodami, wtedy problemu nie będzie wcale.  

New Look, cena: 99,99 zł; Vagabond, cena: 319 zł; CCC, cena: 99,99 zł  

5. Mały rozmiar

To prawda, że małe jest piękne, ale jeśli masz kompleks „dziecięcej stopy”, to wystrzegaj się całych czarnych sandałów, bo będzie wyglądać na jeszcze mniejszą. Postaw na zdobienia: kamienie i geometryczne wzory lub metaliczne zdobienia. Takie buty sprawią, że mała stópka będzie wydawała się nieco większa.  

Aldo, cena: 399 zł; River Island, cena: 189 zł; CCC, cena: 99,99 zł  

WH 07-08/2016

Produkty z kategorii: botki znajdziesz w sekcji WH Zakupy: botki damskie brązowe

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij