[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Modne kreski zrobione eyelinerem

Oto przegląd makijażowych trendów na wiosnę 2018. Króluje rozświetlona cera, delikatne usta i podkreślone oko. Niech głównym akcentem Twojego makeupu będą czarne kreski w awangardowym stylu - rodem z wybiegów.

eyelinery

Rozświetlona cera, delikatne usta i podkreślone oko – to najważniejsze trendy w wiosennym makijażu. Mówiąc o tym ostatnim elemencie, mamy na myśli kreskę wykonaną eyelinerem. I nie chodzi nam wcale o klasyczne kocie oko, które zapewne opanowałaś do perfekcji. W tym sezonie stawiamy na bardziej wysublimowane kreski, prosto z pokazów największych projektantów mody. Wspólnie z Sergiuszem Osmańskim, wizażystą i dyrektorem kreatywnym sieci perfumerii Sephora w Polsce przygotowaliśmy przegląd i instrukcję malowania najmodniejszych w tym sezonie kresek.

REKLAMA

REKLAMA

eyelinery Kat Von D Ink Liner, sephora.pl, 89zł

Kreska awangardowa - ten rodzaj kreski musisz tworzyć dwuetapowo, najlepiej za pomocą eyelinera w pisaku. Najpierw narysuj ją na granicy ruchomej i nieruchomej powieki, wydłużając ją ku górze w zewnętrznym kąciku oka. To samo zrób, tworząc kreską przy górnej linii rzęs. Złącz obie kreski w całość. Zostaw wolną przestrzeń przy wewnętrznym kąciku. Na ruchomej powiece możesz zaaplikować metaliczny cień. Wytuszuj tylko górne rzęsy. Możesz dodać też kępki rzęs. Będzie jeszcze bardziej artystycznie. Uważaj. Ten rodzaj kreski nie sprawdzi się przy oczach głęboko osadzonych, bo cofnie je jeszcze bardziej do środka.

Wypróbuj: Kat Von D, Ink Liner, Płynny eyeliner z końcówką pisaka, 89 zł; sephora.pl

W kwietniowym numerze Women’s Health, dostępnym w kioskach do 12 kwietnia znajdziesz propozycje czterech innych, równie modnych w tym sezonie kresek. Na swoich pokazach promowali je najwięksi projektanci mody: Jill Stuart, Oscar De La Renta, Roberto Cavali oraz Tom Ford

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij