[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.1

Modne fryzury: bed-head

Współczesne bed-head nie ma nic wspólnego z grungowym niechlujstwem. Spuszone, subtelne fale na włosach łagodzą rysy i pasują do każdej okazji. Oto trzy modne fryzury idealne na randkę, spotkanie biznesowe i imprezę. Bo perfekcja staje się nudna.  

fryzury fot. Jean-Philippe Malaval

Imprezowy bałagan

Rozpuszczone, potargane włosy to wyraz luzu i nonszalancji.

1. Umyj włosy, następnie nałóż na nie odżywkę. Spłucz.

2. Spryskaj kosmyki sprayem z solą morską, wysusz. Wypróbuj David Mallett Australian Salt Spray (119 zł, pell.pl).

3. Jeszcze ciepłe włosy skręć w koka na czubku głowy.

4. Zrób makijaż, wypij kawę i dopiero po zupełnym wyschnięciu włosów rozpuść koka i potrzep głową. Wybierz kilka kosmyków i zaczynając 7 cm od nasady, przejedź po nich prostownicą, obracając ją ruchami nadgarstka.  

Rzuć także okiem na nasze propozycje na modne stylizacje oraz wieczorowy makijaż, które dodadzą Ci seksapilu i pewności siebie na imprezie.

REKLAMA

REKLAMA

fryzury fot. Jean-Philippe Malaval

Biznesowy ogon

Spotkanie z ważnym klientem nie wymaga wskoczenia w garsonkę i przygładzenia włosów. Koński ogon z teksturą doda biznesowej elegancji nieco drapieżności, a Tobie – pewności siebie. Zrobienie fryzury zajmie ci 5 minut, więc zdążysz jeszcze przećwiczyć prezentację.

1. W wilgotne włosy wgnieć piankę, następnie wysusz je, ugniatając dłonią. Wypróbuj Bumble and bumble Thickening Full Form (135 zł, sephora.pl).

2. Gdy włosy będą w 90% suche, natapiruj górną partię, a następnie zwiąż wszystkie w koński ogon nad karkiem.

3. Chwyć kosmyk z dołu i owiń nim gumkę. Zabezpiecz go wsuwką.

4. Złap włosy tuż nad gumką i lekko pociągnij, by poluźnić fryzurę. Możesz dodatkowo podtapirować kucyk, by dodać mu jeszcze więcej objętości.  

REKLAMA

fryzury fot. Jean-Philippe Malaval

Randkowy koczek

Romantyczna wersja klasycznego koczka idealnie sprawdzi się zarówno na randce, jak i wieczornym rodzinnym spotkaniu.

1. Spryskaj suche włosy sprayem teksturyzującym, który je usztywni i ułatwi układanie. Wypróbuj Living Proof Instant Texture Mist (110 zł, hair2go.pl). Zrób przedziałek na środku, by uzyskać unowocześnioną wersję uczesania Brigitte Bardot.

2. Zbierz włosy do tyłu w wysokiego kucyka.

3. Podziel kucyk na trzy sekcje, następnie zwiń każdą z nich w przypadkowych kierunkach i przypnij do głowy wsuwkami.

4. Wyciągnij kilka kosmyków przy twarzy, by stworzyć miękką oprawę fryzury.

REKLAMA

REKLAMA

Must-have

Efekt kontrolowanego bałaganu na głowie wymaga użycia odpowiednich produktów. Oto kosmetyki, które nadadzą Twoim włosom nonszalancki wygląd.

Suchy szampon

Nadaje włosom matowe, suche w dotyku wykończenie. Unosi je też lekko u nasady.

Spray z solą morską

Dzięki niemu włosy zaczynają się nierównomiernie falować, a nawet lekko puszyć. Ale o to chodzi.

Pianka dodająca objętości

Unosi włosy u nasady, utrwalając je w tej pozycji. Jest świetną bazą do tapirowania.

Spray teksturyzujący

Utrwala włosy jak lakier, nadając im przy tym objętość oraz niedopracowany, matowy finisz.

WH 11/2015

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij