[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Modna bielizna: pokaż stanik!

Śladem Beyonce i innych gwiazd pozwól sobie czasem na odrobinę szaleństwa i połącz biustonosz z wyciętą bluzką na ramiączkach. Bo w tym sezonie wyzwolone dziewczyny już nie palą staników, tylko je pokazują. Zobacz, jak dobrać odpowiedni top do modnej bielizny. 

staniki fot. Wiesiek Jurewicz

Do topu ażurowego najlepiej pasuje sportowy, gładki stanik. Może być w kontrastowym kolorze, ale nigdy koronkowy czy wzorzysty.

  • top Tajfun – 129,95 zł
  • stanik, Triumph – 119,90 zł

Rzuć także okiem na nasze pomysły na niedrogie, modne zestawy oraz stylizacje oversize.

REKLAMA

REKLAMA

staniki fot. Wiesiek Jurewicz

Top mocno wycięty pod pachami wygląda efektownie tylko wówczas, gdy założysz stanik typu bandeau (bandażowy).

  • top, Reserved – 29,99 zł
  • stanik, H&M – 29,90 zł

REKLAMA

staniki fot. Wiesiek Jurewicz

Jeżeli top ma dekolt na plecach, zapomnij o cielistych i bieliźnianych stanikach. Nie ma nic gorszego! Stanik, który ma tył w zwierzęce cętki, będzie estetyczny i seksowny.

  • top, Review – 54,95 zł
  • stanik, H&M – 59,90 zł

REKLAMA

REKLAMA

staniki fot. Wiesiek Jurewicz

Top z głębokim dekoltem z przodu będzie podwójnie seksowny, jeżeli biust będzie swobodny. Stanik koronkowy w kolorze topu lub kontrastowym będzie idealny.

  • top, Mohito – 29,99 zł
  • stanik, Intimissimi – 134,90 zł

REKLAMA

staniki fot. Wiesiek Jurewicz

Top typu bokserka, tylko z biustonoszem z przepinanymi ramiączkami, najlepiej w kolorze topu lub podobnym.

  • top, Diverse – 29,99 zł
  • stanik, Reserved – 19,90 zł

WH 09/2015

Produkty z kategorii: bielizna damska znajdziesz w sekcji WH Zakupy: bielizna damska firmowa

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij