[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.2

Modelowanie sylwetki: kosmetyki do kamuflażu

Widziałaś ciała kulturystek w kolorze spieczonego bekonu? My wolimy kosmetyki dające naturalny efekt wymodelowania ciała. Dowiedz się, jak powiększyć piersi, ukryć cellulit lub poprawić wygląd nóg za pomocą bronzera, rozświetlacza i innych produktów z drogerii.

biust, piersi, stanik fot. shutterstock.com

Powiększ piersi olejkiem do ciała

Połyskujący olejek do ciała albo rozświetlacz przyciągają światło, sprawiając, że piersi wydają się większe i bardziej jędrne. Wklep kosmetyk nad obojczykami, nad zaokrągleniem biustu oraz centralnie między piersiami. Możesz dodatkowo nałożyć bronzer, by wykreować cień w kształcie liter M i W wokół dekoltu.

Wypróbuj: Collistar Dwufazowy olejek rozświetlający, 99 zł

REKLAMA

brzuch fot. Artem Furman 2015/shutterstock.com

Podkreśl mięśnie brzucha bronzerem

Próba narysowania mięśni tam, gdzie ich brakuje, zawsze kończy się porażką – odpuść sobie. Jeśli jednak chcesz podkreślić już wyrzeźbiony sześciopak, wystarczy Ci matowy bronzer ciemniejszy od Twojej skóry o dwa tony. Napnij przed lusterkiem mięśnie i nakładaj kosmetyk w zagłębienia między nimi.

Wypróbuj: Shiseido Bronzer, 162 zł

nogi fot. puhhha 2015/shutterstock.com

Wymodeluj nogi rozświetlaczem do ciała

Postaw na tzw. rajstopy w kremie – rozświetlają, poprawiają mikrokrążenie oraz koloryt nóg, a także intensywnie nawilżają skórę. Efekt jest natychmiastowy i zmywalny – wystarczy jeden prysznic.

Wypróbuj: C.C. Body Illuminator UVA/UVB, 49, 60 zł

uda fot. petrunjela 2015/shutterstock.com

Odchudź uda... podkładem

Ciemny wyszczupla – wykorzystaj to, jeśli chcesz optycznie zmniejszyć objętość ud czy brzuszka albo ukryć cellulit. Zmieszaj z masłem do ciała podkład ciemniejszy od Twojej skóry o trzy tony. Wymodeluj wewnętrzną stronę ud, nakładając kosmetyk wilgotną gąbką do makijażu.

Wypróbuj: MAC Face and Body Foundation, 150 zł

Oczywiście żaden kosmetyk nie zastąpi intensywnej, regularnej aktywności fizycznej. Najlepiej przekonasz się o tym realizując nasz miesięczny plan treningowy lub wykonując ćwiczenia na płaski brzuch.

kobieta fot. Valua Vitaly 2015/shutterstock.com

Ukryj krosty i naczynka korektorem

Korektor w sztyfcie – w odcieniu Twojej skóry – ukryje blizny, krosty, rozstępy, a nawet naczynka na nogach. Po prostu zamaluj niedoskonałość, po czym delikatnie wklep kosmetyk palcami, rozcierając granice koloru.

Wypróbuj: Pupa Cover Stick Concealer, 62 zł

peeling fot. Kamil Macniak 2015/shutterstock.com

Zamaluj przebarwienia samoopalaczem

Pomoże Ci w tym samoopalacz. Pamiętaj tylko, by najpierw złuszczyć skórę peelingiem, następnie dokładnie ją wytrzeć i dopiero nakładać kosmetyk długimi, równomiernymi ruchami – od szyi w dół (nie zapomnij o wcześniejszym wtarciu tłustego kremu w łokcie, kolana i stopy).

Wypróbuj: Guinot Corps d'ete, 104 zł

WH 03/2015

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij