[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
4.3

Mocny makijaż na imprezę i karnawał [smoky, kolor, błysk]

Przygotuj się na makijażowy sezon pod znakiem błysku, kolorów i odrobiny szaleństwa. W poszukiwaniu inspiracji postanowiłyśmy przekopać Instagram – kopalnię pięknych makijaży i oryginalnych pomysłów. Z pomocą przyszły nam trzy #InstaGirls, które potrafią zmalować prawdziwe arcydzieła.

makijaż smoky

1. Złote smoky eyes

Agnieszka Pietrys (@agnieszkapietrys)

Makijażystka i instruktor wizażu. Na co dzień, poza pracą z klientkami, rozwija kanały social media, starając się dostarczyć dawkę inspiracji swoim obserwator(k)om.

1. Na całą górną powiekę nałóż wyrównujący kolor korektor. Załamanie powieki, kącik zewnętrzny i dolną powiekę wymodeluj ciepłym, brązowym cieniem Burnt Orange (Anastasia Beverly Hills Soft Glam; sephora.pl).

2. Cieniem Rustic i Noir z tej samej palety przyciemnij zewnętrzny kącik, załamanie powieki i dolną linię rzęs. Dzięki temu zbudujesz głębię oraz moc koloru.

3. Na powiekę ruchomą nałóż metaliczny cień Sultry z palety Soft Glam i rozetrzyj go do kącika zewnętrznego. W kąciku wewnętrznym zaaplikuj NYX Glitter Primer i rozświetl go pigmentem (Inglot Blazing Rose; inglot.pl). Na górną linię rzęs i linię wodną zaaplikuj czarną kredkę (Zoeva Black to Earth; sephora.pl).

4. Look uzupełnij rzęsami na pasku (Lash Me Up, model Better Than Sex, lashmeup.pl). Nie zapomnij o wytuszowaniu dolnych rzęs!

2. Pełen kolor

Joanna Hejnat (@_joanh)

Instagram o tematyce makijażowej prowadzi od 2016 roku. Wszystkiego nauczyła się sama. Na co dzień, oprócz zajmowania się wizażem, studiuje psychologię, jednak wszystkie plany na przyszłość wiąże ze swoją pasją.

1. By stworzyć bazę pod makijaż, nałóż korektor. Nie przypudrowuj go. W załamanie powieki nałóż fioletowy cień (Morphe 35B Color Burst Artistry Palette; morphe.com) i rozetrzyj do chmurki.

2. Nad nałożony fioletowy cień zaaplikuj cień różowy i wyblenduj go w górę, aby oba kolory stworzyły gradient. Przy użyciu płaskiego, precyzyjnego pędzelka i korektora wyrównaj linię cieni w zewnętrznym kąciku oka, by stworzyć odcięcie.

3. Na całą ruchomą powiekę oraz w załamanie zaaplikuj czarny cień i połącz go z wcześniej nałożonymi cieniami.

4. Na czarny cień zaaplikuj klej do brokatu (np. Nyx Glitter Primer), a następnie nałóż niebieski, błyszczący pigment (Inglot AMC Pure Pigment w kolorze 32; inglot.pl). Dolną powiekę pomaluj niebieskim cieniem.

5. Wewnętrzny kącik rozświetl jasnym, perłowym cieniem lub rozświetlaczem. Zaaplikuj sztuczne rzęsy (Lilly Lashes, model Mykonos; houseofbeauty.com.pl), a dolne wytuszuj.

3. Mocny błysk

Iza Michalik (@aanaabeyy)

Zainteresowanie makijażem towarzyszy jej od wczesnych lat młodzieńczych. Lubi eksperymentować z różnymi technikami. W makijażu najbardziej ceni to, że może dać się ponieść wyobraźni.

1. Na zewnętrzny kącik oka nałóż cień Petal (Makeup Revolution Maxineczka Beauty Legacy; mintishop.pl). Delikatnie rozetrzyj go tak, by na powiece powstała tzw. chmurka. W wewnętrzny kącik oka płaskim pędzelkiem nałóż połyskujący cień Crystal i połącz go z matowym cieniem.

2. Powtarzając wszystkie kroki z punktu 1, pomaluj dolną powiekę. Następnie w wewnętrzny kącik na cień Petal nałóż klej do brokatu i zaaplikuj połyskujący brokat (Makeup Revolution Glitter Bomb w kolorze Retrospect; mintishop.pl).

3. Przy użyciu eyelinera w pisaku (Eveline Precise Brush Liner 24h; cocolita.pl) namaluj precyzyjną kreskę jaskółką. Jeśli rysowanie kresek sprawia Ci trudność, możesz pominąć ten krok.

4. Na koniec wytuszuj dolne rzęsy, górne zaaplikuj sztuczne rzęsy LashMeUp, model Fly Me To The Moon; lashmeup.pl).

A jeśli wolisz delikatny i mocno rozświetlony makijaż sprawdź, jak wykonać glow make-up

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij