[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.3

Maseczki do twarzy typu "sheet mask" [test skuteczności]

Sheet mask są konkurencją dla tradycyjnych maseczek do twarzy. I nic dziwnego, bo są łatwe w użyciu i dają oczekiwane efekty. Zobacz nasz test różnych masek na tkaninie.

maski do twarzy sheet mask

W krajach azjatyckich „sheet mask” to bardzo popularny i zdaniem Azjatek skuteczny rodzaj pielęgnacji twarzy. Płachta, nasączona serum idealnie przykleja się do twarzy, dzięki temu składniki mogą dobrze wnikąć w skórę.

Nie ma też obawy, że będą narażone na działanie tlenu, światła czy odparowanie wody. Po zdjęciu maski, pozostałości serum można wklepać w skórę. Wypróbuj ten rodzaj maski. My już je przetestowałyśmy.

Problem: wiotka skóra

Trifusion Biocelulozowa Maska Liftingująca, Yonelle, cena: 55 zł (1 szt.); yonelle.pl

 • Ogólne wrażenie: 4/5
 • Rezultat: 4/5
 • Jakość a cena: 4/5

Jak działa

Ma przede wszystkim poprawić napięcie i naprężenie skóry oraz spłycić zmarszczki.

Opinia testera

Maska jest dość gruba i ciężka, przez co delikatnie obsuwa się i trzeba ją podciągać. Dlatego najlepiej się z nią położyć i zrelaksować. Płat jest bardzo mocno nasączony chłodzącym serum. Po ściągnięciu maski jej pozostałości wchłaniają się do 5 minut, zostawiając uczucie ściągniętej, wygładzonej twarzy. Dobra przed wyjściem, ładnie napina skórę. Przy częstym stosowaniu jednak trochę ją wysusza.

Problem: zaczerwienienie

Intensive Treatment Mask, Dr Bragi, cena: 59 zł (1 szt.); pell.pl

 • Ogólne wrażenie: 4,5/5
 • Rezultat: 5/5
 • Jakość a cena: 4/5

Jak działa

Jej zadaniem jest regeneracja, redukcja zaczerwienień i wyrównanie kolorytu.

Opinia testera

Maska jest bardzo mocno nasączona serum. Po nałożeniu czuć na twarzy chłód. Substancja wchłania się bardzo szybko. Idealnie przylega do kości policzkowych, w pozostałych miejscach lekko odkleja się. Po 10-15 minutach płat sam odkleja się w całości, a serum jest wchłonięte. Po kilku godzinach widać, jak znikają zaczerwienienia. Koloryt skóry wyrównuje się, a cera nabiera blasku.

Problem: suchość

Maska Dermask Water Jet Soothing Hydra Solution, Dr.Jart+, cena: 25 zł (1 szt.); sephora.pl

 • Ogólne wrażenie: 5/5
 • Rezultat: 5/5
 • Jakość a cena: 5/5

Jak działa

Ekstrakty z alg z kwasem alginowym mają dokładnie nawilżyć skórę i usunąć zanieczyszczenia.

Opinia testera

Maska jest bardzo cienka, wykonana z transparentnego, celulozowego materiału, który idealnie przykleja się do skóry twarzy. Jest bardzo mocno nasączona nawilżającym serum, który podczas wchłaniania się wywołuje uczucie chłodzenia. Po ściągnięciu płata na twarzy zostaje sporo substancji, którą można wklepać w skórę. Przez długi czas czuć mocne nawilżenie, miękkość i świeżość skóry.

 

REKLAMA

REKLAMA

maski do twarzy sheet mask

Problem: błyszczenie

Aktywna maska korygująca Bielenda, cena: ok. 9 zł (1 szt.); drogerie

 • Ogólne wrażenie: 4,5/5
 • Rezultat: 4/5
 • Jakość a cena: 5/5

Jak działa

Jej głównym zadaniem jest redukcja porów i błyszczenia się skóry, rozjaśnienie przebarwień i korekta niedoskonałości.

Opinia testera

Maska wykonana jest z materiałowego hydroplastycznego płata 3D, który dość dobrze przykleja się do skóry i ma przyjemny zapach. Płat jest optymalnie nasączony serum, które po 15-20 minutach prawie w całości wchłania się w skórę. Po zdjęciu maski widać, że błyszczenie się skóry zostało delikatnie zredukowane, a skóra jest zmatowiona i odświeżona.

 

REKLAMA

Problem: zmęczenie

Maska Advanced Night Repair, Estee Lauder, cena: 370 zł (4 szt.); esteelauder.pl

 • Ogólne wrażenie: 4/5
 • Rezultat: 4/5
 • Jakość a cena: 4/5

Jak działa

Ma sprawić, że skóra twarzy stanie się promienna, nawilżona i odmłodzona.

Opinia testera

Maska ma dwie warstwy. Wewnętrzną – mocno nasączoną regenerującym serum – oraz zewnętrzną, która tworzy ochronny kokon i ma zwiększyć skuteczność wnikania substancji. Podczas trzymania maski na twarzy czuć delikatne szczypanie i ciepło. Ma nieprzyjemny zapach. Dla lepszego efektu maskę najlepiej zrobić przed snem, a pozostałości serum wklepać i pozostawić na noc.

WH 11/2016

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij