[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ



OCEŃ
3.5

Masaż twarzy: pożegnaj worki pod oczami w 50 sekund

Jak pozbyć się worków pod oczami? „50-sekundowy automasaż twarzy poprawia wchłanialność kremu i niweluje poranne opuchnięcie skóry” – mówi Edyta Mryka, ekspert marki Shedor. Zobaczcie, jak być piękną zaraz po wstaniu z łóżka.

uroda fot. shutterstock.com

1. Nałóż krem we wskazane punkty. Następne dynamiczne ruchy opuszków dotlenią i napną skórę.

rys. Shedor

2. Prowadź dłonie od brody ku skroniom zgodnie z przebiegiem włókien mięśniowych (x 4).

REKLAMA

rys. Shedor

3. Masuj czoło w orientacji poziomej, okrążając oczy. Kończ sekwencje na skroniach.

rys. Shedor

4. Wcieraj kosmetyk w szyję, prowadząc dłoń od dołu do góry.

rys. Shedor

5. Zakończ rytuał otuleniem twarzy dłońmi. Endorfiny poprawią Twój wygląd i samopoczucie. 

rys. Shedor

Sprawdź także, jak powiększyć oczy odpowiednim kształtem brwi oraz ukryć worki właściwym makijażem oczu

WH 07-08/2015

Komentarze

 (2)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij