[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
2.6

Manicure: wskazówki kosmetyczki

Bądź ostrożna, gdy testujesz nowy salon kosmetyczny. Decydując się na profesjonalny pedicure albo manicure, pamiętaj, że liczy się nie tylko jakość zabiegu, ale również bezpieczeństwo wykonania. Zobacz, na co zwracać uwagę podczas wizyty u kosmetyczki.

manicure fot. shutterstock.com

Bądź czujna

Uważnie rozglądaj się w nowym salonie manicure. „Podstawowe błędy, na jakie powinnaś zwrócić uwagę, to brak dezynfekcji rąk/stóp przed wykonaniem zabiegu, używanie jednorazowych pilników wielokrotnie czy brak jednorazowej folii w wanience do pedicure” – mówi Danka Błotna, mistrzyni Polski Nail Design oraz edukatorka marki Essie. Jeśli zauważyłaś któryś z tych błędów, wyjdź z salonu.

REKLAMA

Przestrzegaj kolejności

„Jeśli masz dziś wizytę u pedicurzystki, odpuść sobie rano depilację nóg. Miniranki powstałe w wyniku golenia mogą ułatwić bakteriom przedostanie się do wnętrza Twojego organizmu. Ustal harmonogram: najpierw paznokcie, później depilacja” – radzi dr Daves Higgs.

Nie bądź nadgorliwa

„Nie skracaj samodzielne paznokci na dzień przed wizytą w salonie. Pozwól styliście paznokci na określenie, jaki kształt lub jaki sposób pielęgnacji strefy wokół skórek jest dla Ciebie najlepszy” – mówi Danka Błotna.

Słono płacimy za usługi w salonach urody, a często wychodzimy niezadowolone. Zobacz pozostałe wskazówki naszych specjalistów i wyciśnij z zabiegów to, co najlepsze.

WH 05/2015

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij