[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.9

Manicure hybrydowy krok po kroku

Manicure hybrydowy utrzymuje się na paznokciach przez kilka tygodni, więc jest idealnym rozwiązaniem dla aktywnych, zabieganych dziewczyn. Możesz się oddać w ręce profesjonalistki, ale z naszą instrukcją wykonasz go samodzielnie w domu. Zainteresowana?

Manicure hybrydowy krok po kroku fot. shutterstock.com

Co jest potrzebne do zrobienia hybrydy?

  • pilnik
  • blok polerski
  • szczoteczka do manicure
  • odtłuszczacz
  • primer
  • baza (primer)
  • lakier (color)
  • top
  • lampa UV
  • oliwka do skórek

ZOBACZ KONIECZNIE: nasz test zestawów do manicure hybrydowego

Jak zrobić manicure hybrydowy krok po kroku

1. Manicure klasyczny

REKLAMA

Skróć paznokcie do pożądanej długości. Wytnij lub odsuń skórki i opiłuj paznokcie.

2. Matowienie płytki paznokcia

Matowienie to inaczej delikatne przetarcie płytki paznokcia blokiem polerskim.

3. Usuń pyłki

Pył, który został na płytce po matowieniu usuń za pomocą szczoteczki do manicure. Płytka musi być bardzo dokładnie oczyszczona z wszelkich pyłków. W przeciwnym razie będą one widoczne.

4. Odtłuszczacz

Przetrzyj paznokcie odtłuszczaczem, dzięki czemu na 100% pozbędziesz się pyłków.

5. Primer

Nałóż go po zmatowieniu paznokci blokiem polerskim i ich odtłuszczeniu. Primer zabezpiecza płytkę i poprawia przyczepność bazy hybrydowej. Nie utwardzaj go w lampie.

6. Baza

Czyli pierwsza warstwa hybrydy. Również zwiększa przyczepność hybrydy do paznokcia. Pamiętaj, aby nałożyć ją cienko i utwardzić w lampce ok. 2 minuty.

7. Lakier

Nałóż pierwszą warstwę wybranego koloru i utwardzaj ją w lampce ok. 2 minuty. Zazwyczaj jedna warstwa lakieru to za mało. Nałóż drugą i utwardzaj w lampie przez kolejne 2 minuty.

8. Top

Po utwardzeniu koloru nałóż lakier nawierzchniowy (tzw. top coat). Jego zadaniem jest nadanie połysku paznokciom i zabezpieczenie przed odpryskiwaniem lakieru. Top również utwardź w lampce przez ok. 2-3 minuty.

9. Odtłuszczacz

Przemyj paznokcie odtłuszczaczem.

10. Oliwka

To ostatni etap robienia hybryd. Oliwka nawilży i odżywi Twoje paznokcie oraz skórki. Manicure powinien utrzymać się około 2-3 tygodni.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij