[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Makijażowe trendy jesień/zima: Oko rozświetlone srebrem

Odważne połączenie mocnego, srebrnego blasku z czarna linią wodną to idealny duet na większe wyjście. Chcesz wiedzieć jak wykonać ten makijaż w domu? Rzuć okiem na wskazówki naszej ekspertki.

trendy makijaż Serwis prasowy TrendBook Sephora

W tym looku najważniejszym elementem jest mocno rozświetlony, srebrny makijażu oczu.

By go wykonać potrzebujesz czterech głównych produktów: waniliowego i srebrnego cienia do oczu, czarnej kredki kohl oraz mocno pogrubiającego tuszu do rzęs.

REKLAMA

Na początku stwórz bazę dla makijażu oka. Na górną i dolną powiekę puchatym pędzelkiem nałóż waniliowy cień. Teraz pora, by dodać makijażowi blasku. Możesz użyć srebrnego cienia w stalowych odcieniach, ale świetnie sprawdzi się również delikatniejszy, jaśniejszy odcień. Do aplikowania srebrnego cienia wybierz bardziej precyzyjny pędzel. Zaaplikuj go w wewnętrznym kąciku oka, następnie delikatnie rozetrzyj granice. Zwróć uwagę na to, by nie rozetrzeć cienia za daleko - w tym makijażu powinien znaleźć się tylko w wewnętrznym kąciku.

Czarną, wodoodporną kredkę precyzyjnie zaaplikuj na dolną linię wodną oka. Jeśli chcesz zagęścić górną linię rzęs, możesz podkreślić także górną linię wodną. 

By podkreślić wieczorowy charakter makijażu, mocno wytuszuj rzęsy maskarą pogrubiającą. Dla bardziej dramatycznego efektu i na większe wyjście możesz dokleić kilka kępek sztucznych rzęs lub rzęsy połówki, które nadadzą oku koci kształt. Brwi podkreśl delikatnie cieniem lub kredką, a następnie wyczesz żelem transparentnym lub z kolorem.

Kości policzkowe delikatnie podkreśl brązerem, a na ich szczyty, zaaplikuj odrobinę chłodnego rozświetlacza. Z uwagi na to, że mocne oko nie lubi konkurencji, makijaż uzupełnij transparentnym balsamem lub błyszczykiem. Świetnie sprawdzą się także kosmetyki do ust w neutralnych odcieniach nude.

Polecane kosmetyki i więcej informacji znajdziesz w najnowszym, październikowym wydaniu Women's Health!

Sprawdź też pozostałe trendy w makijażu na sezon jesień/zima 2018/2019:

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij