[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Makijażowe trendy jesień/zima: Efekt glow z brązowym smoky

Ze świetlistą cera wcale nie rozstajemy się z końcem lata. Rzuć okiem na wskazówki naszej ekspertki i postaw na blask z brązowym smoky.

trendy makijaż Serwis prasowy TrendBook Sephora

Kluczowymi elementami tego looku jest idealnie ujednolicona, rozświetlona skóra, mokre usta i błysk na powiece. 

By nadać skórze zdrowego i promiennego blasku, w tym makijażu postaw na nawilżający podkład. Warto jednak pamiętać, że duże znaczenie ma to, jaki typ skóry mamy. Odpowiednio dobrany podkład matujący na cerze tłustej może sprawdzać się lepiej, niż produkt nawilżający i w efekcie zapewni przepiękne, satynowe wykończenie.

Duże znaczenie ma także dobór odpowiedniego pędzla. Jeśli chcesz uniknąć efektu maski, wybieraj płaskie pędzelki do podkładu lub te z luźnym włosiem. Świetnie sprawdzi się także zwilżona gąbeczka.

Nakładając rozświetlacz warto pamiętać o zasadzie kontrolowanego błysku. Jeśli zależy Ci na efekcie satynowym, omieć delikatnie twarz transparentym pudrem, a następnie zaaplikuj produkt rozświetlający. Bardziej mokry efekt uzyskasz nakładając rozświetlacz od razu na nieprzypudrowany podkład.

Makijażyści często w swoich lookach rozświetlają kilka strategicznych miejsc: szczyt kości policzkowych, centralną część nosa, łuk kupidyna, miejsce nad łukiem brwiowym. Delikatnie podkreślają też brodę, małżowiny uszne oraz obojczyki. 

Makijaż ust nie jest skomplikowany - wystarczy zaaplikować transparentny błyszczyk, lub mocno nawilżający balsam w odcieniu nude. 

W makijażu oka skup się na maksymalnie dwóch cieniach (możesz nałożyć rozświetlacz, którego używałaś wcześniej do wykonania makijażu twarzu). Świetlistym cieniem omieć całą powiekę ruchomą i rozświetl wewnętrzny kącik oka, a ciemniejszym beżem lub jasnym brązem możesz zaznaczyć delikatnie załamanie powieki oraz dolną linię rzęs.

Na koniec wytuszuj rzęsy maskarą. Postaw na taką, która idealnie wydłuży i rozdzieli włoski. Brwi delikatnie podkreśl cieniem i wyczesz transparentnym żelem do brwi. I gotowe!

Polecane kosmetyki i więcej informacji znajdziesz w najnowszym, październikowym wydaniu Women's Health!

Sprawdź też pozostałe trendy w makijażu na sezon jesień/zima 2018/2019:

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij