[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Makijażowe trendy jesień/zima: Czerwone usta ze złotym łukiem kupidyna

Krwista czerwień i ciepłe złoto, czyli paryski szyk. Zobacz jak z pomocą złotego linera urozmaicić klasyczny, czerwony makijaż ust.

trendy makijaż Serwis prasowy TrendBook Sephora

Złoto i czerwień - łączymy je w subtelny i kobiecy sposób. W tym trendzie na pierwszy plan wysuwają się dwie gwiazdy - oko i usta. Reszta elementów makijażu ma stanowić dla nich tło.

Makijaż oka oprzyj na bazie z waniliowego cienia. Nałóż go puchatym pędzelkiem na całą powiekę. Załamanie  górnej powieki  zaznacz ciemniejszym beżem, a na dolną powiekę, tuż przy linii rzęs zaaplikuj ciepły brąz.

Makijaż oka wykończ złotym cieniem - nałóż go na górną powiekę i w wewnętrznych kącikach. Aby wydobyć blask złota, warto zaaplikować cień płaskim, precyzyjnym pędzelkiem na mokro. Dzięki temu zyska on bardziej foliowe wykończenie i nada oku jeszcze więcej błysku.

Do wytuszowania rzęs wybierz mocno pogrubiającą maskarę. Aplikując tusz, skup się nie tylko na wydłużeniu, ale także zagęszczeniu dolnych rzęs. Taki zabieg sprawi, że Twoje spojrzenie będzie bardziej kocie. 

Klasyczna czerwień nie schodzi z podium najpopularniejszych trendów tego sezonu. Mimo, że do łask powracają błyszczyki, my stawiamy na matowe wykończenie z odrobiną błysku. Najpierw precyzyjnie zaaplikuj matową szminkę lub błyszczyk, a następnie złotym płynnym linerem zaznacz łuk kupidyna. Efekt ma być precyzyjny, więc użyj do tego pędzelek do ust. Przy wykonywaniu takich detali bardzo ważne jest oświetlenie i możliwość oparcia ręki, by ustabilizować ruch.

Na koniec wykonturuj twarz. Policzki podkreśl delikatnie brązerem i różem, a szczyty kości policzkowych muśnij delikatnie rozświetlaczem. Brwi zaznacz lekko cieniem i wyczesz transparentnym żelem.

Polecane kosmetyki i więcej informacji znajdziesz w najnowszym, październikowym wydaniu Women's Health!

Sprawdź też pozostałe trendy w makijażu na sezon jesień/zima 2018/2019:

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij