[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Makijaż w stylu lat 60. [make up krok po kroku]

Gruba kreska zrobiona eyelinerem, wyraziste brwi i pastelowe usta – to cechy charakterystyczne tego rodzaju makijażu. Jak wykonać jeden z najmodniejszych looków tego sezonu? Jakich kosmetyków do tego użyć? Sprawdź.

makijaż, make up Isadora

Trend lata 60. w makijażu lansują:

Collistar, Bourjois, Isadora

Znaki rozpoznawcze

Kocie kreski na oczach, wyraziste brwi, pastelowe usta, połyskujące policzki.

Dlaczego warto postawić na ten typ makijażu

Przywodzi na myśl szalone lata 60. na francuskiej i włoskiej Riwierze, więc kojarzy się ze słońcem i beztroską.

Dominujące kolory

Róż, koral, błękit, turks,czerń.

Jak go wykonać

Najważniejszym elementem tego makijażu jest perfekcyjne kocie oko. W tym sezonie nie musi być czarne - kreska w odcieniu niebieskiego (1) to najmodniejsza alternatywa. Na powiekę ruchomą nałóż złotomiedziany cień (2) do powiek. W zewnętrznym kąciku oraz w załamaniu powieki delikatnie rozetrzyj cień jasnobrązowy.

Aby ułatwić sobie pracę, najpierw naszkicuj kreskę czarną (3) lub niebieską kredką (kredkę zawsze możesz poprawić). Następnie na przymkniętym oku, z lekko naciągniętą powieką, precyzyjnie po linii kredki rysuj linię eyelinerem. Linia może, a nawet powinna przekraczać zewnętrzny kącik oka. Ze względu na zachowanie proporcji i efektu kociego spojrzenia, kształt rysowany eyelinerem powinien delikatnie unosić się. Porządnie wytuszuj rzęsy. Brązowym cieniem do brwi dokładnie wypełnij ich kontur, tak by nie było widać pustych miejsc.

Obrysuj wargi kredką w pastelowym kolorze, a następnie wypełnij kontur. Pokryj usta szminką w tym samym odcieniu. Muśnij szczyty kości policzkowych oraz grzbiet nosa (4) rozświetlającym różem.

Zobacz też, jak wykonać krok po kroku makijaż nude.

Twój niezbędnik

  • (1) Collistar Eyeliner niebieski Ti Amo 500 (93 zł, douglas. pl)
  • (2) Bourjois Paletka cieni Quad Eyeshadow Palette (50 zł, w drogeriach)
  • (3) IsaDora Eyeliner czarny Twin Tip (59 zł, w drogeriach
  • (4) Collistar Róż Ti Amo 500 (145 zł, douglas. pl)

Przejdź na kolejną stronę, by zobaczyć kosmetyki potrzebne do wykonania makijażu w stylu lat 60.

WH 03/2016

REKLAMA

REKLAMA

makijaż, make up

(2) Bourjois Paletka cieni Quad Eyeshadow Palette (50 zł, w drogeriach)

REKLAMA

REKLAMA

makijaż, make up

(4) Collistar Róż Ti Amo 500 (145 zł, douglas.pl)

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij