[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.0

Makijaż permanentny: wady i zalety

Jeśli masz wiele spraw na głowie, permanentny makijaż pozwoliłby Ci czuć się zawsze pięknie bez tracenia cennego czasu. Ale czy to jest bezpieczne? Czy warto wykonać trwały makijaż oczu, ust lub brwi? Pytamy o opinię eksperta.

makijaż permanentny Makijaż permanentny z powodzeniem zastąpi codzienny, delikatny make-up.

Chcę zapisać się na basen i myślę o makijażu permanentnym. Jednak boję się nieodwracalnych zmian. Czy warto wykonać tego typu zabieg?

Makijaż permanentny może pełnić dwie funkcje. Z jednej strony zastępuje codzienny make-up i pozwala zaoszczędzić cenny czas. Z drugiej strony może stanowić także świetną bazę pod makijaż wieczorowy.

REKLAMA

Zabieg ten polega na umieszczeniu w skórze pigmentu za pomocą bardzo cienkiej igły. Linergistka punkt po punkcie wypełnia miejsce barwnikiem, tworząc w ten sposób np. kreski na górnej lub dolnej powiece, makijaż ust (kontur lub całkowite wypełnienie) lub brwi.

Makijaż permanentny to nie tatuaż i utrzymuje się na skórze około 2 lat. Jest całkowicie bezpieczny, pod warunkiem że zrobisz go w sprawdzonym gabinecie u doświadczonej linergistki.

Jak taką rozpoznać, zapytałyśmy dyplomowaną kosmetyczkę, specjalistkę od mikropigmentacji, Anetę Kurowską: „Dobrą linergistkę cechują poczucie piękna, precyzja i duże doświadczenie, dlatego dobrze, jeżeli rozmowę z klientką zaczyna od pokazania swojego portfolio. Powinna też wyjaśnić, na czym polega zabieg i jak ma wyglądać pielęgnacja skóry po".

Oczywiście igły i odpowiednio dobrany pigment muszą być jednorazowe i otwierane na oczach klientki. Trzeba pamiętać, że makijaż permanentny to proces, który wymaga dopigmentowania średnio po 4 tygodniach, ale efekty daje spektakularne.

"Dobra linergistka potrafi nie tylko podkreślić walory urody, ale i skorygować niedoskonałości – twarz jest odmłodzona i wygląda na bardziej wypoczętą" – dodaje nasza ekspertka.

Komentarze

 (7)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij