[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Makijaż nude

Makijaż nude jest ponadczasowym trendem, który pasuje każdej kobiecie niezależnie od wieku oraz okazji. Jeżeli marzysz o makijażu, jaki miała na sobie ambasadorka marki Bell Hypoallergenic, Marcelina Zawadzka - zastosuj wymienione poniżej wskazówki.

Bell Marcelina Zawadzka

Kiedy ujednolicisz skórę za pomocą ulubionego fluidu oraz wymodelujesz twarz pudrem brązującym HYPOALLERGENIC Contour Palette- na szczyt skroni zaaplikuj rozświetlacz w sztyfcie HYPOALLERGENIC Illuminating Stick. Produkt ten zapewnia naturalne wykończenie, które możesz stosować na co dzień, jeżeli jednak jesteś fanką mocniejszego efektu- wzmocnij blask za pomocą prasowanego rozświetlacza z mieniącymi się drobinami HYPOALLERGENIC Face & Body Illuminator. Rozświetlacz nałóż również na linię dekoltu aby uzyskać efekt lekko opalonej, złocistej skóry.

Oko podkreśl paletą złotawo-beżowych cieni HYPOALLERGENIC Nude Eyeshadow nr. 03, a rzęsy wytuszuj ulubioną pogrubiającą maskarą Marceliny- HYPOALLERGENIC Thickening mascara.

Neutralny makijaż oka będzie idealnym tłem dla matowych pomadek nude z serii „By Marcelina”. Jeżeli Twój pigment wargowy jest jasny- wybierz pomadkę nr 01 „Florence”, której beżowa tonacja nie przytłoczy nawet najbardziej delikatnej urody. Jeżeli natomiast Twoje usta są ciemniejsze bądź po prostu lubisz podkreślać je mocniej- zdecyduj się na pomadkę nr 02 „Warsaw”, której piękny odcień zgaszonego różu uzupełni Twój klasyczny makijaż. W gamie produktów znajduje się lakier do paznokci „From Florence to Warsaw”, który idealnie uzupełnia obydwa kolory pomadek.

Kolekcja pomadek „By Marcelina” to całe spektrum kolorów, nie tylko neutralnych ale i tych bardziej wyrazistych. Nowoczesna formuła, zawierająca aż 10 (!) % czystego pigmentu sprawi, że Twoje usta pokryją się nasyconym kolorem już po jednej warstwie produktu, a emolienty zawarte w pomadkach zapewnią uczucie komfortu oraz nawilżenia przez cały dzień. Matowe wykończenie jest aktualnie tym najbardziej pożądanym, które nadaje każdemu makijażowi wyjątkowy charakter.

źródło: materiały prasowe nadesłane przez producenta

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij