[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Macademian Girl w grudniowym Women's Health [wideo]

Tamara Gonzalez Perea, czyli Macademian Girl przygotowała filmik, w którym opowiada, jaką niespodziankę przygotowała dla Czytelniczek Women's Health. Zobacz koniecznie!

Jak kupić dobrej jakości sweter?

Zima to czas, kiedy każda kobieta uwielbia otulać się ciepłym i miękkim swetrem. Chyba żadna z nas nie ma co do tego wątpliwości. Warto jednak się zastanowić, czy umiemy kupić sweter dobrej jakości, który zatrzymuje ciepło, jest przyjemny w dotyku, nie zdeformuje się w praniu i do tego nie będzie nas kosztował fortuny.

Nie ma co ukrywać, że porządny sweter (czytaj: z naturalnej wełny) będzie kosztował więcej niż akryl, czyli „pseudowełna”, którą znajdziesz w większości sieciówek.

REKLAMA

„Moim zdaniem taki sweter to wyrzucenie pieniędzy w błoto, bo nie zatrzymuje ciepła (będzie Ci zimno), nie chłonie wilgoci (spocisz się), jest sztuczny, więc się elektryzuje, bardzo szybko się rozciąga i defasonuje. I na dodatek wygląda mało szlachetnie nawet wtedy, gdy ma modny kolor lub fason. A my zasługujemy na rzeczy najlepszej jakości” – zapewnia Tamara Gonzalez Perea, jedna z najpopularniejszych blogerek modowych.

Mamy dobre wieści! To niejedyna rada, jaką przygotowała dla Was autorka bloga Macademiangirl.com.

Dlatego zapraszamy do lektury grudniowego, papierowego wydania magazynu Women’s Health. Zajrzyj na strony 54-55, a dowiesz się m.in. po czym poznać dobrej jakości sweter, co zrobić, żeby się nie skurczył po pierwszym praniu, jak czytać metki oraz na jakie naturalne materiały (wełna pozyskiwana z sierści owiec, kóz lub królików) warto postawić, by nie żałować zakupu i cieszyć się nim przez długi czas.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij