Macademian Girl w grudniowym Women's Health [wideo]

Tamara Gonzalez Perea, czyli Macademian Girl przygotowała filmik, w którym opowiada, jaką niespodziankę przygotowała dla Czytelniczek Women's Health. Zobacz koniecznie!

Jak kupić dobrej jakości sweter?

Zima to czas, kiedy każda kobieta uwielbia otulać się ciepłym i miękkim swetrem. Chyba żadna z nas nie ma co do tego wątpliwości. Warto jednak się zastanowić, czy umiemy kupić sweter dobrej jakości, który zatrzymuje ciepło, jest przyjemny w dotyku, nie zdeformuje się w praniu i do tego nie będzie nas kosztował fortuny.

Nie ma co ukrywać, że porządny sweter (czytaj: z naturalnej wełny) będzie kosztował więcej niż akryl, czyli „pseudowełna”, którą znajdziesz w większości sieciówek.

„Moim zdaniem taki sweter to wyrzucenie pieniędzy w błoto, bo nie zatrzymuje ciepła (będzie Ci zimno), nie chłonie wilgoci (spocisz się), jest sztuczny, więc się elektryzuje, bardzo szybko się rozciąga i defasonuje. I na dodatek wygląda mało szlachetnie nawet wtedy, gdy ma modny kolor lub fason. A my zasługujemy na rzeczy najlepszej jakości” – zapewnia Tamara Gonzalez Perea, jedna z najpopularniejszych blogerek modowych.

Mamy dobre wieści! To niejedyna rada, jaką przygotowała dla Was autorka bloga Macademiangirl.com.

Dlatego zapraszamy do lektury grudniowego, papierowego wydania magazynu Women’s Health. Zajrzyj na strony 54-55, a dowiesz się m.in. po czym poznać dobrej jakości sweter, co zrobić, żeby się nie skurczył po pierwszym praniu, jak czytać metki oraz na jakie naturalne materiały (wełna pozyskiwana z sierści owiec, kóz lub królików) warto postawić, by nie żałować zakupu i cieszyć się nim przez długi czas.

Anna Lewandowska Womens Health 12_2017

REKLAMA