Legginsy trekkingowe [gadżet miesiąca]

Czy wolimy spodnie, czy spódnice, i tak najchętniej wbijamy się w legginsy. Rządzą w domu, na siłowni, ale niestraszne im też góry.

Fjällräven Abisko Trekking Tights Pro W Materiały prasowe

Trekkingi, zwłaszcza z wyładowanym plecakiem, są daleko od domu i daleko od komfortu. Dlatego wobec ubrań w outdoorze mamy tak wysokie wymagania. Legginsy trekkingowe Abisko Trekking Tights Pro W spełniają standardy komfortu, za który cenimy getry, a przy tym mają konstrukcję solidną jak spodnie. Zostały wykonane z podwójnie dzianego, szybko schnącego, elastycznego materiału (z poliestru z recyklingu). Mają odporne na przetarcia elastyczne wzmocnienia w miejscach narażonych na uszkodzenia, przemyślane szwy i funkcjonalne detale, jak kieszenie z zakładką, utrudniającą wypadnięcie zawartości. I długość 7/8 – idealną do skarpet i butów trekkingowych. Widać, że projektowały je kobiety dla kobiet.

Fjällräven Abisko Trekking Tights Pro W

Rzeczy do rzeczy: paliwo na szlak

Zamiast kawy

Polskie batony Zmiany Zmiany to alternatywa dla niezdrowych, słodkich przekąsek. Zawierają wyłącznie naturalne składniki, bez dodatku cukru. Agent Cooper to baton kawowy (1 baton = 1 espresso/44 mg kofeiny).

Agent CooperMateriały prasowe

Zmiany Zmiany; 6,98 zł

Na obiad

Dania liofilizowane są bardzo poręczne i wartościowe odżywczo. Do ich przygotowania nie potrzebujesz naczynia – wystarczy zalać wrzątkiem w opakowaniu. W ofercie polskiej marki lyoFood każdy znajdzie coś dla siebie.

Lyo FoodMateriały prasowe

LyoFood; 23,90 zł

Na szybko

Huel to żywność typu instant, która zawiera zbilansowane połączenie węglowodanów, białka, tłuszczów, witamin i minerałów. Duże opakowanie to mniej plastikowych śmieci i niższa cena za jeden posiłek – około 12 zł.

HuelMateriały prasowe

Huel; 12 zł

ZOBACZ TEŻ: Słuchawki bezprzewodowe [gadżet miesiąca]

Zobacz również:
REKLAMA