[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.0

Kosmetyki do włosów: TOP 6

Bad hair day? Ten zestaw kosmetyków sprawi, że raz na zawsze zapomnisz, co to znaczy. Produkty, które wybrali dla Ciebie nasi specjaliści zapewnią Ci piękne, lśniące włosy. Przed Tobą produkty roku 2016.

kosmetyki do włosów fot. Wojciech Małkowicz

Innowacja: Color WOW Korektor Odrostów

Bezkonkurencyjne pogotowie dla odrostów. Wystarczy przed wyjściem z domu zamalować je pędzelkiem z cieniem, by osiągnąć efekt jak od fryzjera. W pełni zmywalny i bezpieczny dla włosów, do tego dostępny w 6 odcieniach.

REKLAMA

Cena: 149 zł

Odżywka: Bumble and Bumble Bb. Curl Conditioner

Odżywia i nawilża suche włosy bez obciążania ich. Zapobiega puszeniu, utrwalając przy tym delikatnie skręt loków. Owszem, jest droga, ale bardzo gęsta i wydajna. No i urzekło nas jakby pomalowane akwarelami opakowanie.

Cena: 149 zł

Gadżet: ReGenesis Spot Serum

Serum z rozgrzewająco-pobudzającą formułą przeznaczoną do miejscowego stosowania na obszarach o obniżonej gęstości włosów. Kulka do wmasowania preparatu jest bardzo wygodna, a po użyciu czuć lekkie podrażnienie skóry.

Cena: 95 zł

Domowa kuracja: ReGenesis Detox Hair & Scalp Masque

Detoksykująca maska pobudza wzrost włosów oraz dokładnie oczyszcza je z pozostałości innych kosmetyków. Po jej użyciu włosy są odczuwalnie bardziej puszyste i elastyczne.

Cena: 95 zł

Produkt do stylizacji: Moroccanoil Balsam Wygładzający

Balsam z olejkiem arganowym do stylizacji termicznej. Nadaje włosom miękkość, gładkość i ułatwia ich układanie. Nadaje fryzurze kształt i zapobiega puszeniu, chroniąc włosy przed wilgotnym powietrzem.

Cena: 130 zł

Szampon: Goldwell Dualsenses Sensitive Foam Shampoo

Bardzo delikatny szampon w piance – oczyszcza, pielęgnuje i koi skórę głowy. Nadaje włosom miękkość oraz połysk. Neutralny zapach nie drażni, a formuła pianki jest bardzo wydajna.

Cena: 63 zł  

Zobacz także nasz ranking najlepszych kosmetyków do makijażu, do pielęgnacji twarzy oraz pielęgnacji ciała.

WH 07-08/2016

Komentarze

 (3)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij