[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Kosmetyki do pielęgnacji ciała: TOP 8

Olejki, balsamy, peelingi... Wymagamy od nich nawilżania, wygładzania, odchudzania, pobudzania lub relaksowania – i oczywiście chciałybyśmy osiągnąć te efekty dzięki naturalnym składnikom. Wymagania są spore, ale wybraliśmy zestaw kosmetyków, który nie tylko skutecznie działają, ale mają też przyjemną konsystencję oraz oszałamiające zapachy.  

kosmetyki do ciała fot. Wojciech Małkowicz

Krem do rąk: Tołpa Dermo Mani Aqua

Skutecznie uelastycznia skórę dłoni, szybko się wchłania, a nawet rozjaśnia przebarwienia.

REKLAMA

Cena: 17,99 zł

Balsam do ciała: Bioline Monoi Body Oil

Doceniony za lekką konsystencję, delikatny zapach oraz silnie nawilżające właściwości.

Cena: 49,99 zł

Peeling do ciała: Origins Ginger Body Scrub

Zdeklasował przeciwników silnie orzeźwiającym zapachem oraz natłuszczającą formułą.

Cena: 159 zł

Produkt antycellulitowy: Yonelle Bodyfusion

Antycellulitowe serum w połączeniu z mezorollerem błyskawicznie napina i regeneruje skórę.

Cena: 259 zł

Krem do stóp: Zielone Laboratorium Krem Aksamitny

Mocznik w połączeniu z masłem shea znakomicie zmiękczają skórę stóp. Plus za ekoformułę oraz oryginalny, delikatnie goździkowy zapach.

Cena: 32 zł

Dezodorant: Deo Naturell Roll-On

Zwycięstwo należało mu się przede wszystkim za naturalny skład – brak soli glinu (aluminium) zmniejsza ryzyko alergii, nie obniżając wcale jego skuteczności w powstrzymywaniu potu.

Cena: 21 zł

Produkt do mycia: Le Petit Marseillais

Olejek do Mycia W tym przypadku jury oszalało na punkcie zapachu – intensywny aromat kwiatu pomarańczy świetnie relaksuje po męczącym dniu. Gęsta konsystencja sprawia, że jest bardzo wydajny.

Cena: 11,99 zł

Produkt do kąpieli: Tołpa Spa Bio Anti Stress

Borowinowa kąpiel rzeczywiście uwalnia od stresu i napięć. Swój intensywny, przyjemny zapach zawdzięcza tylko naturalnym składnikom.

Cena: 29,99 zł

Zobacz także nasz ranking najlepszych kosmetyków do makijażu oraz produktów do pielęgnacji twarzy.

WH 07-08/2016

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij