[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Kolor na jedną noc: najlepsze produkty do tymczasowej koloryzacji

Masz ochotę zaszaleć, ale bez zobowiązań? Możesz zmienić na chwilę kolor włosów. Wybierz taki, który będzie podkreślał Twój charakter i jednocześnie dopełniał imprezową stylizację.

kolor na jedną noc fot. shutterstock

Blondynki, Brunetki

„Te pierwsze dziewczyny mają do dyspozycji pełną gamę kolorów: od pastelowych moreli i delikatnych różów, po ciemne barwy. Na włosie jasnym z natury bądź też rozjaśnianym widać będzie każdy odcień. Natomiast w przypadku ciemnych włosów sprawdzą się bardziej intensywne kolory, np. zielenie czy fiolety. Te jaśniejsze mogą być niewidoczne” – podpowiada Dominika Koryciorz, coach wizerunku, kolorystka i makijażystka.

Wypróbuj: Joico, InstaTint

Spray farbujący włosy (8 kolorów), cena: 35 zł (szt.); miastowlosow.pl

Spryskaj włosy sprayem. Odczekaj 1-2 minuty, aż wyschnie, i gotowe.

Wypróbuj: L’Oréal Paris, Colorista

1-dniowy kolor w sprayu (5 kolorów), cena: 27,99 zł (szt.); drogerie

Przed użyciem mocno wstrząśnij. Następnie spryskaj poszczególne pasma lub końcówki z odległości ok. 15 cm. Poczekaj do wyschnięcia i przeczesz.

Wypróbuj: Schwarzkopf, Live Paint It

Kreda do włosów (4 kolory), cena: 20,99 zł (szt.); rossmann.pl

Umieść pasmo włosów w aplikatorze z barwiącą kredą i przesuń w dół po włosach. Przekręć kredę w aplikatorze i powtórz czynność. Spryskaj lakierem, a zabezpieczysz kolor.

Wypróbuj: Joico, Pigment Pencil

Kredki nadające kolor, cena: 68 zł (3 szt.); miastowlosow.pl

Aby nałożyć kolor na pasmo włosów, należy lekko odciągnąć je od skóry głowy i malować kredką, aż do uzyskania pożądanej intensywności koloru. Następnie za pomocą ciepłego powietrza z suszarki wyrównać kolor. Susz, jednocześnie przeczesując włosy szczotką lub grzebieniem.

ZOBACZ TEŻ: Jaki odcień włosów sprawdzi się u Ciebie i poznaj sekrety udanej koloryzacji.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij