#CiaoKendall. Kendall Jenner nową twarzą kampanii Reserved

Polska marka Reserved kolejny raz mierzy wysoko. Na swoim koncie ma już kilka spektakularnych kampanii z Kate MossCindy CrawfordAdwoah AbwoahIrina ShaykJeanne Damas czy Joanną Kulig. Twarzą tegorocznej kolekcji jesień-zima 19/20 została znana na całym świecie top modelka i gwiazda mediów społecznościowych Kendall Jenner.

#CiaoKendall mat. prasowe Reserved

Kendall Jenner, która na początku swojej kariery była kojarzona jedynie z amerykańskim reality show „Z kamerą u Kardashianów” lub jako siostra przyrodnia znanej celebrytki Kim Kardashian, dzisiaj zajmuje pierwsze miejsce na liście najlepiej zarabiających modelek Forbesa. Przez ostatnie lata intensywnie pracowała nad zbudowaniem swojej pozycji w świecie mody, stąd amerykańska modelka obecnie pojawia się na najważniejszych pokazach mody oraz w kampaniach reklamowych światowych marek.

#CiaoKendallmat. prasowe Reserved

W tym sezonie podjęła także współpracę z należącą do grupy LPP, polską marką Reserved. W video #CiaoKendall zrealizowanym przez Gordona Von Steinera modelka wciela się w kilka ról, ma wiele twarzy-czasem jest zmysłową Sophią Loren z „Małżeństwa we włoskim stylu”, innym razem dziewczęcą Natalie Portman z „Leona Zawodowca”, by na końcu stać się jedyną w swoim rodzaju femme fatale.

ZOBACZ TEŻ: Jak dobrać okulary do kształtu twarzy

Kendall Jenner bez wątpienia pochwaliła się swoimi zdolnościami aktorskimi. Surrealistyczny film nakręcony we włoskim, barokowym stylu pokazuje pewnego rodzaju zabawę modą, podkreśla, że w modzie nic nie jest oczywiste i należy się nią bawić. Bohaterka filmu śni na jawie i wciela się w różnego rodzaju kobiece ideały. Ten krótki, dwuminutowy film zabiera nas także w podróż do świata marzeń i tęsknoty. 

ZOBACZ TEŻ: Niecodzienne stylizacje.

Marka Reserved kampanię jesień-zima 2019/20 uważa jak dotąd za największą. Trudno się dziwić skoro nad produkcją filmu pracowali najlepsi. Za reżyserię i choreografię odpowiadał Gordon Von Steiner, który w swojej karierze współpracował m.in. z Pradą, Guccim i Vogue’iem. Twórcą stylizacji został stylista pokazów Versace Jacob K.

#CiaoKendallmat. prasowe Reserved

Kolekcja jesień-zima 2019 w stylu Kendall

Kolekcja #CiaoKendall jest nieco eklektyczna i zdecydowanie przyciąga uwagę. Tym razem nie ma określonego stylu, ponieważ to my decydujemy o tym, co będziemy nosiły i jakie stworzymy stylizacje. Reserved zachęca nas do kreatywności, oferując nam ubrania na różnego rodzaju okazje od seksownych sukienek, eleganckich garniturów po luźne koszule inspirowane modą męską.

Wszystkie ubrania i dodatki dostępne są już na oficjalnej stronie reserved.com w dedykowanej zakładce #CiaoKendall.

#CiaoKendallmat. prasowe Reserved
Zobacz również:
REKLAMA