[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.6

Jak zwiększyć objętość włosów: modne fryzury

Mniej znaczy więcej? Tak, jeśli chodzi o ubrania. W stylizacji włosów, modne fryzury robiące największe wrażenie to te pełne objętości. Zobacz, jak unieść włosy u nasady. Przed Tobą garść wskazówek, dzięki którym zakręcisz loki, upleciesz luźny warkocz i zrobisz modny kucyk.

Małgorzata Kożuchowska fot. East News

Chłopczyca

1. „Na wilgotne włosy zaaplikuj spray z solą morską. Włosy na koronie głowy i z tyłu susz w przeciwnych kierunkach: lewa strona na prawą i odwrotnie, grzywkę zaś do tyłu” – tłumaczy fryzjer Krzysztof Kulesza.

2. „Unoś włosy płaską szczotką u nasady i wywijaj w pożądanym kierunku, wciąż podsuszając. Na bokach zostaw gładkie” – zaznacza Kulesza.

3. Skierowane do góry włosy spryskaj mokrym lakierem – będziesz mogła modelować go po aplikacji. Palcami zgniataj włosy, nadając im kształt potarganych wiatrem.

Poznaj także inne pomysły na pełne objętości fryzury oraz uczesania w stylu bed-head.

REKLAMA

REKLAMA

Edyta Górniak fot. East News

Luźny warkocz

1. Na czubek głowy nałóż spray unoszący włosy u nasady, na resztę nałóż piankę zwiększającą objętość.

2. „Włosy z czubka wyczesz pionowo do góry i trzymając uniesione, susz suszarką” – mówi Krzysztof Kulesza.

3. Upnij górną partię klamerką. „Pozostałą część włosów wysusz na okrągłej szczotce. Rozpuść całość i delikatnie przeczesz do tyłu. Utrwal lakierem” – radzi stylista.

4. Podziel włosy z tyłu głowy na dwie części i zapleć dobieranego kłosa. Utrwal lakierem lub woskiem w sprayu. 

REKLAMA

Pokaz: Marc by Marc Jacobs fot. Getty Images

Skłębione loki

1. Zacznij od spryskania wilgotnych włosów u nasady sprayem dodającym objętości. Wysusz suszarką, roztrzepując włosy palcami.

2. Zrób głęboki przedziałek z boku. Niewielkie pasma włosów nakręć na termoloki o średnicy 25 mm i 31 mm.

3. Po około 15 minutach rozpuść loki, a następnie rozburz je palcami oraz szczotką z naturalnego włosia.

4. Natapiruj włosy na linii czoła. Zbierz kosmyk od przedziałka i przypnij kilkoma wsuwkami nad zewnętrzną krawędzią brwi.

5. Rozpyl na fryzurę lakier do włosów.

REKLAMA

REKLAMA

Pokaz: Gianfranco Ferre fot. East News

Nastroszony kucyk

1. Podziel włosy na dwie sekcje: ponad linią uszu i poniżej tej linii. Górną partię podepnij na czubku głowy, zaś dolną zwiąż w koński ogon.

2. Posyp czubek i tył głowy pudrem dodającym objętości. Podtapiruj włosy, zbierz do tyłu i dołącz do kucyka nad karkiem.

3. Ukryj gumkę, oplatając ją  niewielkim pasemkiem włosów i zabezpieczając wsuwką.

REKLAMA

Pokaz: BCBG Max Azria fot. Getty Images

Schowane w golf

1. „Na całą długość włosów nałóż spray odbijający od nasady. Przechyl głowę w dół i wysusz suszarką” – radzi Krzysztof Kulesza.

2. Przeczesz włosy w kierunku pleców i złap je małą gumką w niski kucyk nad karkiem. Schowaj go pod golfem.

3. „Gdy golf jest już na swoim miejscu, a włosy dobrze przyciśnięte do szyi, wykonaj delikatny ruch głową w przód. Włosy wysuną się delikatnie spod golfa i gdy wyprostujesz postawę, ich nadmiar zwiększy wizualnie swoją objętość” – wyjaśnia stylista fryzur.

REKLAMA

REKLAMA

Pokaz: Oscar de la Renta fot. Getty Images

Faux Bob

1. Wilgotne włosy spryskaj sprayem dodającym objętości, następnie wysusz suszarką ustawioną na najwyższą moc. Natapiruj włosy od nasady po końcówki. (Odpuść tę fryzurę, jeśli masz słabe kosmyki)

2. Na linii włosów umieść satynową wstążkę i zwiąż ją nad karkiem.

3. Bierz duże partie włosów i, zaczynając od końcówek, zwijaj je pod spód i podpinaj wsuwkami pod opaską.

4. Tył fryzury delikatnie spryskaj lakierem.

WH 12/2015

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij