[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
2.7

Jak utrwalić fryzurę: 4 sposoby

Nawet codzienna fryzura wymaga nakładu pracy, jeśli chcesz wyglądać, jak tuż po wizycie u fryzjera. Chcesz poznać kilka sekretów modelowania włosów? WH przedstawia 4 proste porady, jak utrwalić fryzurę, aby cieszyć się nią jeszcze dłużej.

włosy, pielęgnacja włosów fot. Pressmaster 2015/shutterstock.com

To nie sztuka mieć piękną fryzurę, szczególnie gdy mamy dobrego i zaufanego fryzjera. Sztuką jest utrzymać ten efekt przez wiele dni. Przedstawiamy cztery proste rady, jak to zrobić.

1. Gdy myjesz włosy, pamiętaj, by dokładnie spłukać odżywkę. Najczęściej zapomina się o włosach z tyłu głowy. Źle spłukana odżywka obciąża włosy i powoduje, że mimo najszczerszych chęci fryzura nie chce się układać.

REKLAMA

 

2. Użycie suchego szamponu to świetny sposób na wydłużenie czasu między myciem włosów pod wodą. Ta metoda jest szczególnie przydatna dla kobiet, których włosy mocno się przetłuszczają. Pamiętajmy, by szampon dobrze wmasować w nasadę włosów. Suchy szampon można też stosować prewencyjnie. Z czasem powinien ograniczyć efekt nadmiernego przetłuszczania.

3. Jeśli planujesz spiąć włosy klamrą, to najlepiej przed jej użyciem zebrać włosy razem i założyć na nie grubą gumkę. To spowoduje, że staną się lekko karbowane i mniej śliskie, co zapobiegnie zsuwaniu się klamry.

4. Jeśli chcesz, by każdego poranka włosy były pofalowane, przed snem skręć włosy i zrób na czubku głowy duży kok. Możesz też delikatnie podpiąć je spinkami. Gdy rano rozpuścisz włosy, fryzura sama nabierze odpowiedniego kształtu.

Chcesz jeszcze lepiej dbać o swoje włosy? Najpierw wykonaj nasz test na typ włosów, a potem poznaj sekrety perfekcyjnej pielęgnacji włosów.

tekst: Agnieszka Olszewska-Czuma

WH 01/2013

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij