[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.0

Jak powiększyć oczy: uniesione brwi

Właściwie wykonany makijaż brwi sprawi, że Twoje spojrzenie nabierze głębi. Jeśli zastanawiasz się, jak powiększyć oczy, rzuć okiem na nasze wskazówki dotyczące makijażu. Dzięki nim worki pod oczami i opadające powieki nie będą tak widoczne, a Ty będziesz wyglądać i czuć się atrakcyjnie.

makijaż oczu fot. shutterstock.com

Intensywne, pełne wyrazu spojrzenie, to nasza tajna broń, dzięki której możemy silniej wpływać na otoczenie. Nie tylko na swojego faceta, ale również na szefa, klientów, czy panią w skarbówce.

Zmęczenie, niezdrowy tryb życia, choroby mogą sprawić, że nasze powieki stają się ciężkie, oczy optycznie mniejsze, a to odbiera siłę spojrzeniu.

REKLAMA

Jeżeli często budzisz się z podpuchniętymi powiekami, to koniecznie wybierz się do lekarza, bo może to być sygnałem choroby, albo mieć podłoże alergiczne. A jeśli masz problem ze zmęczonymi, opuchniętymi oczami, to sprawdź, jak na nasz narząd wzroku wpływają ekrany komputerów i smartfonów oraz jak możesz go chronić.

Jeżeli ten problem zdarza się sporadycznie np. po przebalowanej nocy, to podpowiadamy, jak w ciągu kilku chwil powiększyć oczy i nadać spojrzeniu głębię. Naprawdę wystarczy tylko efektywnie wykorzystać to, co każda kobieta nosi w kosmetyczce.  

Szybki patent: uniesione brwi

Gęste brwi są bardzo modne, ale powinny mieć zauważalny kształt łuku, by optycznie powiększyć oko. Najpierw naszkicuj pożądany kształt kredką.

„Najlepiej sprawdza się metoda ołówka przyłożonego jednym końcem do skrzydełka nosa – mówi Sergiusz Osmański, wizażysta i dyrektor kreatywny sieci perfumerii Sephora. – Poprowadzony od skrzydełka pionowo do góry, wyznaczy początek brwi. Żeby znaleźć najwyższe miejsce łuku, przesuń ołówek do zewnętrznej krawędzi źrenicy. Koniec łuku brwiowego znajduje się w punkcie, w którym ołówek przecina brew, na przedłużonej linii od skrzydełka nosa do zewnętrznego kącika oka”.

Unieś brew palcem i zacznij wyrywać pęsetką wszystkie włoski wystające poza narysowany przez Ciebie kontur. Następnie wypełnij ołówkiem (np. Collistar, Profesjonalna kredka do brwi, 65 zł) puste przestrzenie między włoskami. Na końcu łuku rysuj ukośne kreski ku górze, wykraczając lekko poza kontur brwi – to uniesie zewnętrzny kącik oka. Zadziała też nabłyszczenie brwi woskiem i wyczesanie ich go góry.

Wypróbuj

ołówek do brwi, Collistar – 65 zł (rysowane nim kreseczki powinny być ukośnie skierowane ku górze)

fot. producenci

WH 05/2015

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij