[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.8

Jak nakładać krem pod oczy: poprawna technika

Dlaczego pod oczami pojawia się coraz więcej zmarszczek, skoro pamiętasz o codziennej aplikacji kremu pod oczy? Problemem może być brak poprawnej techniki. Ale od czego masz nas? Nauczymy Cię, jak prawidłowo nakładać krem pod oczy.

krem po oczy

Czy warto kupować specjalne kremy pod oczy, czy to tylko kolejne marketingowe oszustwo, żeby wyciągnąć od nas pieniądze?

Tym razem specjaliści od marketingu i reklamy nie mijają się z prawdą. Co prawda, krem pod oczy zawiera takie same składniki, jak zwykły krem do twarzy, ale różni się od niego o wiele lżejszą konsystencją.

REKLAMA

„Skóra w okolicach oczu jest cieńsza i brakuje w niej gruczołów łojowych. Nie można jej więc traktować tak samo, jak reszty twarzy, i obciążać nadmiarem preparatów”  wyjaśnia dermatolog, dr Danuta Nowicka.

Dlatego warto kupować krem pod oczy i stosować go minimum raz dziennie – na noc. Jeżeli zamiast niego będziesz używać zwykłego kremu do twarzy, na Twoim obliczu szybciej pojawią się zmarszczki. Brzydko będzie też wyglądać makijaż, ponieważ zacznie się zbrylać.

Zobacz, jak prawidłowo nakładać krem pod oczy:

1. Przed nałożeniem kosmetyku koniecznie zrób dokładny demakijaż.

2. Kremu nie rozsmarowuj! Zmarszczki powstają i pogłębiają się także w wyniku rozciągania skóry, dlatego krem nakładaj punktowo i wklepuj go delikatnie opuszkami palców.

3. Ważne: nie nakładaj kremu tuż przy linii dolnych rzęs, bezpośrednio pod okiem ani na ruchomej górnej powiece tuż przy rzęsach. Jeśli krem dostanie się do oczu, może je podrażnić.

4. Krem aplikuj na wysokości oczodołów i poniżej brwii. Kosmetyk nałożony w tym rejonie twarzy penetruje skórę w promieniu nawet do 3 centymetrów.

5. Aplikację zacznij od skóry pod oczami. Opuszkiem palca serdecznego nanieś kosmetyk w kilku miejscach od zewnętrznej strony oczodołu do środka. Delikatnie wklepuj krem, przesuwając palcem zawsze w kierunku wewnętrznym (do nosa).

6. Gdy dojdziesz do wewnętrznego kącika oczu, przejdź do łuku brwiowego. Nałóż punktowo krem. Wyczuj kość łuku brwiowego i delikatnie wklepując krem opuszkiem palca, tym razem przesuwaj się w stronę zewnętrzną.

Komentarze

 (8)
ZOBACZ KOMENTARZE

dermo body

cellulite.

ekspresowe serum antycellulitowe

zobacz

dermo body

slim.

modelujący koncentrat wyszczuplający

zobacz

dermo body

bust.

serum wypełniające biust z efektem push up

zobacz

dermo body

cellulite.

globalne serum antycellulitowe

zobacz

dermo body

firm.

ujędrniające serum liftingujące

zobacz
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij