[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Jak malować oczy i inne ciekawostki urodowe

Jak malować oczy, aby wyglądać młodo i atrakcyjniej? Czym jest strobing? W jaki sposób rozświetlić twarz, aby zyskać świeży i naturalny wygląd? Przygotowaliśmy dla Ciebie kolejną porcję ciekawostek dotyczących urody.

makijaż fot. shutterstock.com

Świeżym okiem

Zaczerwienione oczy postarzają. Jeśli nie masz szans na długi sen dla urody, rozjaśnij białka przy pomocy makijażowych sztuczek.

Z amerykańskich badań wynika, że im bielsze masz białka oczu, tym młodziej, radośniej i atrakcyjniej wyglądasz. Niebieski makijaż neutralizuje czerwone tony – to już wiesz. Pomaga też zalotka: im mocniej wywinięte rzęsy, tym białka są bardziej widoczne, a spojrzenie jaśniejsze.

Poznaj także inne sztuczki naszych ekspertów, dzięki którym Twoje spojrzenie nabierze rozmiarów XL i sprawdź, jak zrobić smokey eyes krok po kroku.

REKLAMA

REKLAMA

makijaż fot. shutterstock.com

Uwaga, czerwone!

Pastele na paznokciach wraz z końcem wakacji są już passé. Jesienią stawiamy na głębsze kolory: czerń, brąz, granat i absolutną królową sezonu, czyli czerwień. Ta ostatnia jest dozwolona we wszelkich odcieniach: od bordo, przez szkarłat, aż po dojrzałą malinę. Trend z wybiegów? Ognisty kolor manikiuru idealnie dopasuj do odcienia szminki.

REKLAMA

peeling, pielęgnacja cery, pielęgnacja twarzy fot. shutterstock.com

Zrób peeling

36 mln nowych komórek skóry wytwarza Twój organizm każdego dnia. Zadbaj o regularne złuszczanie – wypróbuj peeling Ilua W Malinowym Chruśniaku (290 zł, pell.pl).

REKLAMA

REKLAMA

uroda, makijaż fot. Sheftsoff Women Girls 2015 / shutterstock.com

Teraz strobing

Lansowane przez Kim Kardashian konturowanie ustępuje miejsca prostszej makijażowej technice – strobingowi. Subtelne rozświetlanie wypukłych punktów na twarzy (szczyty kości policzkowych, kości na czole, środkowa linia nosa, broda oraz łuk Kupidyna) nadaje jej naturalnie świeży i naturalny wygląd.

1. Muśnij rozświetlaczem czoło między brwiami

2. Dodaj pociągnięcia od szczytów kości policzkowych po skronie

3. Zaznacz punktowo środek brody oraz łuk Kupidyna.

WH 09/2015

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij