[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.0

Jak dbać o włosy latem: porady od WH

Kapelusz, czapka z daszkiem czy chustka na głowie mogą nie wystarczyć. Latem o włosy musisz dbać tak samo, jak o skórę. Zobacz, jak je chronić nie tylko podczas wakacyjnego wyjazdu.

fot. EpicStockMedia 2014/shutterstock.com fot. EpicStockMedia 2014/shutterstock.com

Włosy latem są mocno narażone na przesuszenie i odbarwienie, a przez to łamanie i rozdwajanie. Chcesz tego uniknąć? To proste: zanim wybierzesz się na długi spacer w pełnym słońcu albo rozstawisz leżak na gorącym piasku plaży, zastosuj spray z filtrem ochronnym. Nigdy nie zapominaj też o odpowiednim nawilżaniu specjalnymi odżywkami.

 

REKLAMA

Jeśli decydujesz się na kąpiel w morzu, zaraz po wyjściu z wody spłucz dokładnie włosy chłodną wodą z prysznica. To zasada numer 1, zwłaszcza gdy morze, nad którym wypoczywasz, jest mocno zasolone. Morska sól osadza się bowiem na włosach, a w połączeniu z promieniami słonecznymi zamienia się w prawdziwą bombę chemiczną, która niszczy strukturę włosa. Ten wyjątkowo prosty zabieg wystarczy, by ją rozbroić.

Żeby dmuchać na zimne, zasłoń chustką włosy do czasu, aż zupełnie wyschną, bo palące słońce na pewno im nie pomoże, nawet jeśli nie zaszkodzi. Charakterystycznym problemem z włosami o tej porze roku jest też ich blednięcie i matowienie, o czym pewnie wielokrotnie zdążyłaś się już przekonać.

Na szczęście nie Ty jedna miałaś podobny problem. Z jego rozwiązaniem przyszły firmy kosmetyczne, które bardzo poszerzyły paletę środków do przywracania naturalnego blasku. OK, tańszym i równie skutecznym sposobem jest wspomniana już chustka, ale nie po to tak długo zastanawiałaś się nad wyborem odpowiedniej fryzury, by teraz nie pochwalić się nią otoczeniu, prawda?

teskt: Agnieszka Olszewska-Czuma

WH 01/2013

Komentarze

 (2)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij