[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
2.7

Jak dbać o skórę twarzy przez całą dobę

Twoja skóra żyje według własnego biologicznego zegara. Jeżeli chcesz, aby ta na buzi była promienna i zdrowa, to „nakarm ją” odpowiednimi kosmetykami w odpowiednim czasie. Kiedy jest gotowa na ich przyjęcie.

fot. shutterstock.com

W nocy, kiedy Ty odpoczywasz, skóra wykonuje najcięższą pracę w ciągu doby – regeneruje się. W dzień walczy ze stresem, a rano skupia się na ochronie. Pomóż jej w tym, a na rezultaty nie będziesz musiała długo czekać.

Filtr UV

Zanim wyjdziesz z domu, nałóż krem z filtrem UV i antyoksydantami. „Groźne są nie tylko promienie słoneczne, ale także zanieczyszczone powietrze. Brak ochrony sprawia, że w skórze niszczony jest kolagen i elastyna oraz kwas hialuronowy, a to prowadzi do powstawania zmarszczek i wiotczenia tkanek” – zaznacza Natalia Michniewicz, kosmetolog marki Tołpa i dodaje, że ochronę wzmocnisz, stosując podkład lub krem BB z filtrem – pamiętaj o tym zwłaszcza w słoneczne dni.

fot. Producenci

Wypróbuj:

  • Clinique, Pep-Start HydroRush SPF 20, Moisturizer (cena: 105 zł; clinique.com.pl) - zawiera substancje przeciwutleniające i przeciwzapalne
  • SKIN79, Krem BB Super+ Beblesh Balm SPF 50 (cena: 99 zł; skin79-sklep.pl) - filtr przeciwsłoneczny oraz fitosfingozyna wzmacniają barierę ochronną naskórka.

Witaminy

Zarwałaś noc i masz podkrążone oczy? Znamy to i dobrze wiemy, że tak naprawdę nic nie zastąpi snu, ale mamy dla Ciebie patent na pomoc doraźną. „Pod oczy delikatnie wklep krem z witaminami A, E i C – usprawnisz przepływ limfy i przywrócisz promienne spojrzenie” – zapewnia Bożena Społowicz, skin coach.

fot. Producenci

Wypróbuj:

  • Make Me BIO, BIO Krem pod oczy z marakują SPF 25 (cena: 36 zł; makemebio.com) – chroni, regeneruje, likwiduje obrzęki i przebarwienia.

W marcowym numerze WH (już w kioskach) dowiesz się, w jakich godzinach nakładać na twarz konkretne kosmetyki - tak aby dostosować pielęgnacyjną rutynę do naturalnego rytmu skóry i w pełni wykorzystać moc stosowanych preparatów.

Komentarze

 (2)
ZOBACZ KOMENTARZE

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij