[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Glam sport - świąteczna moda [stylizacje]

Każda z nas uwielbia sportowy styl i najchętniej nie rozstawałaby się z nim nigdy. Mamy dobre wieści. Nie musisz tego robić. Dziewczyny z WH świetnie miksują sportowe rzeczy z eleganckimi, bo uwielbiają czuć się swobodnie i jednocześnie wyglądać efektownie. Idź w ich ślady i wyglądaj „wow” w każdej sytuacji, także podczas świąt.

glam sport moda świąteczna fot. Kamil Majdański

Randka w usportowionej małej czarnej

Koronkowa mała czarna świetnie nadaje się  na świąteczną randkę. Aby nadać jej sportowego charakteru, wybierz model z rękawami, które są wykończone ściągaczami z lampasem. Nie masz takiej? Nie szkodzi!

Aby usportowić klasyczną, koronkową małą czarną  wystarczy, że ubierzesz do niej np. oryginalny pikowany, puchowy, szal i sportową torebkę lub plecaczek. Możesz połączyć z nią także sportową bluzę i koniecznie sportowo-casualowe buty o ciekawej fakturze np. lakierowane.

 • Sukienka Guess/van Graaf - 569,95 zł
 • puchowy szal Zara - 139,99 zł
 • torba Reserved - 149,99 zł
 • zegarek am:pm/Apart - 210 zł
 • buty Puma - 379 zł

REKLAMA

REKLAMA

glam sport moda świąteczna fot. Kamil Majdański

Kulig w wydaniu glam sport

Zima, święta, śnieg - od razu na myśl przychodzi kulig. Nawet podczas takiej aktywności możesz wyglądać modnie i czuć się wygodnie. Załóż ciepły golf wygodne spodnie z wysokim stanem, futrzane buty i kożuch. To idealna opcja na śnieżne igraszki. Do piknikowego kosza, który jednocześnie będzie odgrywał rolę torebki, zapakuj koniecznie termiczne kubki z korzenną herbatą.

 • kożuch Lacoste - 3149 zł
 • kolczyki Orsay - 34,99 zł
 • golf Femestage/Eva Minge - 199,90 zł
 • spodnie Simple - 499,90 zł
 • buty Badaura - 549,99 zł
 • kosz piknikowy Home & You - 199,99 zł

Zajrzyj do grudniowego, papierowego wydania magazynu Women’s Health. Znajdziesz tam siedem stylizacji, które śmiało możesz założyć na: maraton filmowy z rodzeństwem, wigilijną kolację, firmową wigilię, świąteczny spacer, spotkanie z przyjaciółmi, rodzinny obiad czy święta na stoku.

fot. Kamil Majdański, stylizacja: Dominika Gawłowska, make-up/fryzury: Małgorzata Długosz, modelka: Kasia/United for Models, menedżer sesji zdjęciowej: Donata Kaufhold

Produkty z kategorii: zegarki sportowe znajdziesz w sekcji WH Zakupy: zegarki damskie sportowe

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij