[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.9

Fryzury na sylwestra: 20 pomysłów

Wciąż nie wiesz, jak uczesać się na sylwestra? Oto oryginalne fryzury idealne na wielkie wyjście: luźne koki, romantyczne fale oraz dziewczęce warkocze. Dzięki nim nie pozostaniesz niezauważona.

modne fryzury fot. Instagram

Sylwester to czas, kiedy można puścić wodzę fantazji i pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa podczas stylizacji włosów. Przyjrzeliśmy się bliżej najnowszym trendom i wytypowaliśmy najbardziej oryginalne i twarzowe fryzury.

Warkocze

Moda na warkocze wraca niemal co roku. Kłosy, francuzy, precle, wianki i korony nieprzerwanie goszczą na pokazach największych projektantów. W tym sezonie nosimy je w niesfornej wersji bed-head. Efektownie wyglądają także w połączeniu z rozpuszczonymi włosami – w postaci wodospadu z warkoczy, półkorony czy zaplatanej spinki.

Takie uczesanie jest na tyle uniwersalną fryzurą, że sprawdzi się zarówno w klubie, na kameralnej imprezie z przyjaciółmi, jak również sylwestrowym balu. 

Efekt fryzury od niechcenia osiągniesz tapirując kosmyki. Pamiętaj o wysuwaniu z już wykonanych splotów poszczególnych pasm, by lekko rozluźnić plecionkę. Na koniec spryskaj uczesanie suchym szamponem, który wzmocni efekt tekstury.

Koki              

W tym sezonie najmodniejsze są koki upięte "od niechcenia", ale efektownie wyglądają również w wersji klasycznej. Dla tradycjonalistek najlepszym rozwiązaniem będą gładkie upięcia, które idealnie sprawdzą się podczas bankietu. Jeśli natomiast wybierasz się na koncert czy domówkę w gronie znajomych, postaw na dziewczęce i nonszalanckie plecione i luźne koki. Możesz uzupełnić je wstążką i ozdobnymi wsuwkami, które doskonale sprawdzą się w roli biżuterii.

Fale

Ta ponadczasowa, pełna seksapilu fryzura nigdy nie wychodzi z mody i pasuje do każdej stylizacji. Świetnie wygląda w połączeniu z karminową szminką i wieczorową sukienką oraz jako dopełnienie bardziej swobodnych zestawów. Takie uczesanie możesz wykonać na trzy sposoby: za pomocą lokówki, wałków oraz prostownicy.

Kliknij w link i dowiedz się więcej o tym, jak zrobić fale.

Poniżej znajdziesz pomysły na oryginalne i modne fryzury sylwestrowe.  

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

 (4)
ZOBACZ KOMENTARZE

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij