[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Fryzura na trening: grube kręcone włosy

Twoje kosmyki są gęste, kręcone i często plączą się podczas ćwiczeń? Idealna dla Ciebie fryzura na trening to warkocz. Podpowiadamy, jak wykonać go krok po kroku i jak powinna wyglądać pielęgnacja włosów po wizycie na siłowni. 

kobieta fot. shutterstock.com

Największy problem

Nawet najmniejsza ilość wilgoci powoduje, że gęste, kręcone włosy poważnie się plączą. To wkurzające, zwłaszcza gdy skrupulatnie układałaś dyfuzorem każdy pukiel.

REKLAMA

Rano

Porcję pianki o objętości piłeczki golfowej zmieszaj w dłoniach z kroplą kremu do loków wielkości 50-groszówki. W ten sposób uzyskasz produkt, który ukształtuje loki, jednocześnie nadając im sprężystości. Wgnieć mieszankę od połowy długości włosów aż po końce. Pozostałą na dłoniach resztkę kosmetyku rozprowadź u nasady (zbyt duża ilość sprawi, że włosy będą wyglądać tłusto, gdy się spocisz). Wysusz suszarką z dyfuzorem.

Przed treningiem

Zbierz włosy w wysokiego kucyka i zwiąż mocną, szeroką gumką. Następnie zapleć warkocz i luźno go zabezpiecz: ciasny splot zatrzyma pot we włosach, co utrudni Ci później ułożenie fal.

Po treningu

Sól oraz sebum, będące efektem przyspieszającego bicie serca na treningu, mogą bez wysiłku z Twojej strony wykreować zmysłowe fale w stylu bedhead. Po treningu pozwól włosom podeschnąć ok. 10 minut, a następnie rozpuść warkocz. Kilka kropel olejku (arganowego, kokosowego lub makadamia) zmieszaj z małą kropelką kremu teksturyzującego i wetrzyj w same końcówki, aby nadać im blasku.

Następnego dnia

Delikatnie spryskaj włosy sprayem podkreślającym skręt loków. Powinno to reaktywować działanie kosmetyków nałożonych dzień wcześniej. Pamiętaj tylko, że nie chodzi o to, by kosmyki wyglądały na wilgotne. Zraszaj je z odległości 15 cm tylko do momentu, gdy zauważysz powrót loków do właściwego kształtu.

Twój zestaw

  • pianka: Living Proof Curl Enhancing Styling Mousse, 130 zł, hair2go.pl
  • krem do loków: L’Oréal Professionnel Hollywood Waves, 58 zł, drogerie
  • szerokie gumki: Oysho, 25,90 zł za 4 szt., oysho.com/pl
  • olejek arganowy: Artego Rain Dance, 15,90 zł, lokikoki.pl
  • spray do loków: Kerastase Spray a porter, 103 zł, drogerie

Zobacz także, jak dobrać fryzurę do typu figury i jak powinna wyglądać pielęgnacja suchych włosów.

WH 05/2016

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij