[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.5

Fryzura na trening: gęste włosy suszone suszarką

Co powinnaś zrobić zanim sięgniesz rano po suszarkę? Jaka fryzura na trening będzie dla Ciebie najlepsza? I w jaki sposób zadbać o włosy po wyjściu z siłowni? Przygotowaliśmy dla Ciebie garść wskazówek, które pomogą Ci zachować kosmyki w dobrej kondycji.

kobieta fot. shutterstock.com

Największy problem

Poza dużą stratą czasu (i energii), który trzeba przeznaczyć w wystylizowanie gęstych, grubych włosów, jest jeszcze jeden powód, dla którego lepiej ograniczyć ilość myć i suszeń do minimum: wysoka temperatura sprawia, że ten typ włosów staje się szorstki oraz zniszczony.

REKLAMA

Rano

Zanim sięgniesz po suszarkę, potraktuj włosy kremem wygładzającym, który utrwali kształt fryzury i zapobiegnie puszeniu. Gdy włosy wyschną, nie spryskuj ich już lakierem, bo po treningu nie uda Ci się ich rozczesać.

Przed treningiem

Opaska z silikonowymi wstawkami wchłonie pot i utrzyma się na swoim miejscu nawet podczas crossfitu. Zbierz włosy w luźny koński ogon na czubku głowy, a następnie zwiń w koczek – nie ściskaj go mocno, by umożliwić odparowywanie potu. Zabezpiecz go materiałową frotką, by zapobiec odgnieceniom. Na koniec podepnij wsuwkami wszelkie opadające na twarz kosmyki.

Po treningu

Zmień przepoconą opaskę na czystą i suchą, która wchłonie resztkę potu i zapobiegnie plątaniu się włosów. Z opaską na głowie weź prysznic, ubierz się i dopiero wtedy zdejmij ją oraz wysusz włosy suszarką, przeczesując płaską szczotką z naturalnym włosiem. Unikaj metalowych szpileczek, które mocno nagrzewają się od suszarki i i niszczą włosy, doprowadzając je do puszenia się.

Następnego dnia

Pomijając nasadę, nałóż na włosy kilka kropel wygładzającego serum. Następnie przeczesz je szczotką, by dodać blasku całej czuprynie.  

Wykonaj nasz test i poznaj swój typ włosów. Sprawdź także, jakie sposoby na piękne kosmyki mają gwiazdy.

WH 05/2016

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij