[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.3

Fryzura na trening: cienkie proste włosy

Twój problem to cienkie, pozbawione objętości włosy? Głowa do góry, wystarczy odpowiednia fryzura na trening i właściwa pielęgnacja włosów, aby po wyjściu z siłowni kosmyki były efektownie uniesione u nasady. 

kobieta fot. shutterstock.com

Największy problem

Kosmetyki dodające objętości to must have dziewczyn o cienkich włosach. Niestety, ich lepka konsystencja nie nadaje się na trening. Nadmiar produktu może przyciągać brud, utrudniając wyczesanie włosów szczotką.

REKLAMA

Rano

Zanim zaczniesz stylizować włosy, użyj sprayu teksturyzującego, który nie obciąży fryzury. Spryskuj nim 5-centymetrowe pasma włosów, kierując produkt 2 cm poniżej nasady, tak by nie podrażniać skóry głowy. Wysusz każdą sekcję chłodnym powietrzem na okrągłej szczotce.

Przed treningiem

Ciasny kucyk czy napięta opaska mogą odbić na cienkich włosach linię, którą pot tylko utrwali. Lepiej zebrać wysoko kosmyki w luźny koczek i utrwalić niełamiącą włosów gumką. Szeroka opaska ochroni włosy dookoła twarzy przed spływającym z niej potem.

Po treningu

Zanim rozpuścisz włosy, wysusz je u nasady: ciepło utrwali odbicie u nasady. Rozpuść koczek, spryskaj dłonie suchym szamponem i masuj u nasady włosy wokół twarzy. W ten sposób nałożysz idealną ilość produktu, by unieść włosy, nie obciążając skóry.

Następnego dnia

Sięgnij po wałki. Wystarczą Ci 4 sztuki, by unieść około 5-centymetrowe pasma z korony głowy. Podgrzej je suszarką przez kilka sekund, pozwól ostygnąć, a następnie zdejmij wałki. Efekt push-up gotowy.

Twój zestaw

  • spray teksturyzujący: KMS California Hair Play, 127 zł, salony fryzjerskie
  • okrągła szczotka: Kent Ceramiczna szczotka o średnicy 55 mm, 153 zł, hair2go.pl
  • szeroka opaska: Nike, 29 zł, nike.com/pl Gumka: Invisibobble, 19 zł, sephora.pl
  • suchy szampon: Kevin.Murphy Fresh.Hair, 115 zł, hair2go.pl
  • suchy szampon: Kevin.Murphy Hair.Curlers Large, 14 zł/szt., hair2go.pl

Sprawdź także, jakie sposoby na piękne włosy mają gwiazdy Hollywood i zobacz, która fryzura najlepiej pasuje do Twojego typu sylwetki.

WH 05/2016

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij