[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.0

Farbowanie włosów: pudry, pianki i szampony koloryzujące

Chciałabyś zmienić kolor włosów, ale tylko na chwilę? Sprawdzić, jak wyglądałabyś w niebieskich włosach albo czy jest Ci do twarzy w rudym? Najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie będą pudry, pianki i szampony koloryzujące. Zobacz, jak zabrać się za farbowanie włosów w domu.

włosy, fryzura, rude włosy fot. shutterstock.com

Jeśli chcesz cieszyć się codziennie nowym kolorem, wypróbuj pudry, pianki i szampony koloryzujące. Najpierw jednak sprawdź, co nasi eksperci mówią na temat tych kosmetyków do farbowania włosów.

Jak to działa?

REKLAMA

Te kosmetyki to świetny sposób na błyskawiczną zmianę odcienia włosów. Nie są one w stanie całkowicie zmienić jego koloru, ale mogą go lekko przyciemnić, ochłodzić lub ocieplić.

„Z całą pewnością nie rozjaśnią włosów ani nie pokryją siwizny” – informuje Agnieszka Płusa. Ich delikatne działanie wynika z tego, że nie wnikają w łuskę włosa, ale szczelnie ją oblepiają, dlatego nie powodują jego uszkodzeń. Do grupy tych kosmetyków należą też szampony i odżywki z kolorowymi pigmentami – najczęściej są one w odcieniu pomarańczy i fioletu.

Jak długo się utrzymuje?

Najczęściej zmywa się już po pierwszym myciu, czasem (zwłaszcza pianki) utrzymują się do dwóch, trzech myć.

Dla kogo jest najlepsze?

Dla dziewczyn, które nigdy nie farbowały włosów i chcą się przekonać, czy będą dobrze wyglądały w danym odcieniu. Jest też świetnym patentem na imprezę.

„To też najlepszy wybór, gdy chcemy, aby nasz naturalny kolor odzyskał blask i świeżość. Świetnie sprawdza się szczególnie przy jasnych włosach” – doradza Konrad Kłos.

Wypróbuj

1. Olejek chroniący kolor Fade-Proof Finishing Gloss, Alterna, 84 zł (www. hair2go.pl).

2. Pianka odświeżająca kolor Igora, Expert Mousse, 54 zł.

3. Odżywka Glam Color Advanced w odcieniu 24 Chocolate, La Biosthetique Paris, 110,90 zł.

A jeśli chcesz zmienić kolor na blond, zamiast po zwykłą farbę wybierz rozjaśniacz do włosów. Eksperci WH podpowiadają, jak rozjaśnić włosy w domu

WH 03/2016

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij