Eleganckie zegarki damskie: 5 modeli

Szukasz eleganckiego, klasycznego zegarka? Wybrane przez nas modele są idealne na spotkania biznesowe – subtelnie podkreślają indywidualny styl i profesjonalizm. Ale na tym nie koniec, bo sprawdzą się także podczas weekendowej kawy z przyjaciółką i na co dzień.

eleganckie zegarki damskie fot. Wojciech Małkowicz
Eleganckie zegarki damskie dla modnej bizneswoman (fot. Wojciech Małkowicz).

Chcesz uchodzić za profesjonalistkę? Zainwestuj w elegancki zegarek, który będzie subtelną ozdobą podkreślającą Twój indywidualny styl. Zobacz, co dla Ciebie wybrałyśmy.

1. Omega

W eleganckim opakowaniu kryje się automatyczny mechanizm Co-Axial, stworzony we własnej manufakturze. Jego precyzję potwierdza certyfikat chronometru.

2. Maurice Lacroix

Opływowa linia modelu Fiaba ma przypominać kobiece kształty, dlatego nie ma tu żadnych krawędzi. Nawet okno datownika jest okrągłe, a nie prostokątne.

3. Doxa

Prosta, jasna tarcza z małym sekundnikiem na godzinie 6 plus stalowa bransoleta będą pasować prawie do każdej stylizacji. Ten zegarek doda każdej niepowtarzalnego szyku.

4. Rado

Tu dominują dwa kolory: czerń i biel czterech diamentów na tarczy. Jego koperta i bransoleta są wykonane z ceramiki high tech, wyjątkowo odpornej na zarysowania.

5. Skagen

Minimalistyczne, skandynawskie wzornictwo dopełnione plecioną bransoletą, która dodaje bardziej wyrazistego charakteru.

Wybrane przez nas modele są dla Ciebie zbyt eleganckie? Spokojnie, wybrałyśmy też 5 modnych zegarków dla sportsmenki oraz 5 czasomierzy dla miłośniczki stylu vintage.

Zdjęcia: Wojciech Małkowicz

WH 10/2016

REKLAMA