[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Eleganckie zegarki damskie: 5 modeli

Szukasz eleganckiego, klasycznego zegarka? Wybrane przez nas modele są idealne na spotkania biznesowe – subtelnie podkreślają indywidualny styl i profesjonalizm. Ale na tym nie koniec, bo sprawdzą się także podczas weekendowej kawy z przyjaciółką i na co dzień.

eleganckie zegarki damskie Eleganckie zegarki damskie dla modnej bizneswoman (fot. Wojciech Małkowicz).

Chcesz uchodzić za profesjonalistkę? Zainwestuj w elegancki zegarek, który będzie subtelną ozdobą podkreślającą Twój indywidualny styl. Zobacz, co dla Ciebie wybrałyśmy.

1. Omega

REKLAMA

W eleganckim opakowaniu kryje się automatyczny mechanizm Co-Axial, stworzony we własnej manufakturze. Jego precyzję potwierdza certyfikat chronometru.

2. Maurice Lacroix

Opływowa linia modelu Fiaba ma przypominać kobiece kształty, dlatego nie ma tu żadnych krawędzi. Nawet okno datownika jest okrągłe, a nie prostokątne.

3. Doxa

Prosta, jasna tarcza z małym sekundnikiem na godzinie 6 plus stalowa bransoleta będą pasować prawie do każdej stylizacji. Ten zegarek doda każdej niepowtarzalnego szyku.

4. Rado

Tu dominują dwa kolory: czerń i biel czterech diamentów na tarczy. Jego koperta i bransoleta są wykonane z ceramiki high tech, wyjątkowo odpornej na zarysowania.

5. Skagen

Minimalistyczne, skandynawskie wzornictwo dopełnione plecioną bransoletą, która dodaje bardziej wyrazistego charakteru.

Wybrane przez nas modele są dla Ciebie zbyt eleganckie? Spokojnie, wybrałyśmy też 5 modnych zegarków dla sportsmenki oraz 5 czasomierzy dla miłośniczki stylu vintage.

Zdjęcia: Wojciech Małkowicz

WH 10/2016

Produkty z kategorii: zegarki znajdziesz w sekcji WH Zakupy: zegarki damskie bransoleta

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij