[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.1

Jak wybrać dżinsy odpowiednie do figury?

Nie tylko ćwiczenia na pośladki pomagają w uzyskaniu efektu ładnej pupy. Idealną figurę możesz mieć także dzięki... dżinsom! Podnieś swoją pewność siebie i zainwestuj w spodnie damskie. Zobacz, które wybrać.

Pupa w górę

Kluczem do zgrabnych pośladków są kieszenie.

REKLAMA

1. Odpowiedni rozmiar: wybieraj kieszenie średnich rozmiarów (małe powiększają pupę, a duże ją spłaszczają).

2. Odpowiednie miejsce: kieszenie powinny być naszyte w równej odległości od środka i bocznych szwów oraz przechylać się delikatnie w górę, w kierunku bioder.

3. Granice: kieszenie powinny kończyć się nad miejscem, w którym pośladki łączą się z udami.

 

Uzyskaj figurę klepsydry

Pionowe zaszewki nad kieszeniami sugerują figurę klepsydry, nawet jeśli masz proste biodra.

dzinsy06

Denimbox – 139,90 zł

Spodnie damskie na zgrabne pośladki

Karczek w kształcie litery V sprawia, że pupa wygląda na bardziej okrągłą.

dzinsy04

Levi's – 379 zł

Podkreśl ładną pupę

Kieszenie średniej wielkości najlepiej podkreślają kształt pupy.

dzinsy05

Big Star – 169 zł

Kieszenie w "U" dla efektu jędrnej pupy

Przeszycie kieszeni w kształcie litery U (brak zaznaczonej górnej krawędzi) modeluje pośladki tak jak przysiady ze sztangą.

dzinsy1

Butik – 89,90 zł

Pełne pośladki dzięki przetarciom

Delikatne przetarcia na pośladkach tworzą efekt 3D – płaska pupa staje się pełniejsza.

dzinsy02

Big Star – 169 zł

Noś spodnie ze stretchem

Spodnie nie powinny marszczyć się na zgięciu między pupą a udami. Żeby tego uniknąć, wybieraj dżinsy z dodatkiem stretchu (lycry, elastanu).

dzinsy03

Wrangler – 299 zł

Spodnie dzwony zmniejszą Twoje pośladki

Dżinsy bootcut (noszone zawsze z butami na obcasie) wydłużają nogi, przez co maskują zbyt dużą pupę.

dzinsy08

H&M – 149 zł

fot. Krzysztof Opaliński, styl. Ewelina Rydzyńska

WH 03/2013

 

Produkty z kategorii: jeansy znajdziesz w sekcji WH Zakupy: jeansy damskie cygaretki

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij