[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Dobowy rytm skóry

Sekret skutecznej pielęgnacji? Stosuj kosmetyki wtedy, gdy skóra ich potrzebuje, a nie wtedy, gdy Tobie jest wygodnie.

tołpa dobowy rytm skóry Rys. Gosia Zimniak

7:00 rano

Skóra przestawia się na rytm dzienny. Teraz umyj twarz żelem (1) lub np. mleczkiem i przetrzyj tonikiem (2), który przywróci skórze odpowiednie pH. Nałóż krem z filtrem dostosowanym do typu Twojej skóry.

REKLAMA

Od rana do wieczora

W ciągu dnia skóra nastawiona jest głównie na obronę, czyligorzej chłonie substancje odżywcze.

17:00

Już po południu skóra powoli przestawia się na tryb nocny. Funkcja obronna stopniowo ustępuje procesom regeneracji.

17:00-22:00

To najlepszy czas na pielęgnację. Zmyj makijaż, nałóż na twarz maseczkę (3) lub serum (4), a także krem na noc dopasowany do potrzeb Twojej skóry. Pamiętaj, żeby przynajniej raz w tygodniu zrobić peeling twarzy.

22.00

Do tej godziny powinnaś dostarczyć skórze wszystkich składników, które ma wykorzystać do regeneracji podczas nocy.

Ty śpisz, a Twoja skóra pracuje jak szalona. Dlatego mówi się, że sen to najlepszy kosmetyk.

2:00-5:00

To właśnie teraz naprawiane są uszkodzenia powstałe w ciągu dnia. Skóra, żeby mogła dobrze się zregenerować, potrzebuje 7 godzin snu.

Trzy minuty to czas potrzebny na to, by oczyścić skórę z makijażu i zanieczyszczeń. Inaczej: 180 sekund, aby Twoja skóra mogła wziąć głęboki oddech.

(1) Żel do mycia twarzy i oczu z linii physio (wersja mini, 50 ml), cena: 8,99 zł; tolpa.pl

(2) Tonik-serum 2w1 z linii physio (200 ml), cena: 27,99 zł; tolpa.pl

(3) Dwuetapowy zabieg oczyszczająco- kojący z linii hydrativ (2 x 6 ml), cena: 7,49 zł; tolpa.pl

(4) Matujące serum zwężające pory z linii sebio (75 ml), cena: 27,99 zł; tolpa.pl

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij