[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.7

Czym zastąpić solarium [ciekawostki urodowe WH]

Czym zastąpić opalanie w solarium? Jak konturować twarz, by wyglądać jak hollywoodzkie gwiazdy? Na te i inne pytania dotyczące makijażu i urody odpowiedzi znajdziesz wśród najnowszych ciekawostek zebranych przez redaktorów WH.

solarium fot. shutterstock.com

Solarium? No co Ty!

Słyszałaś to dziesiątki razy, prawda? „Promieniowanie UVA, na które wystawiasz się, wchodząc do solarium, niszczy włókna kolagenowe i elastynę, zapewniające skórze jędrność oraz gładkość”. Mimo to czujesz potrzebę poleżenia pod lampami? To dlatego, że niezbędne do życia promieniowanie UV stymuluje w mózgu obszar przyjemności. Nie chcesz mieć zmarszczek po 30-stce? Zapomnij o solarium i zjedz banana – zawarty w nim tryptofan też poprawia humor. A jeśli jeszcze Cie nie przekonałyśmy, przeczytaj nasz raport o szkodliwości opalania w solarium.

REKLAMA

Korektor zamiast sklapela

Za oceanem dziewczyny traktują operacje plastyczne jak wizytę u fryzjera. Dla wysokich kości policzkowych, migdałowych oczu i pełnych ust gotowe są znieść wiele. My – zamiast iść pod nóż – wolimy załatwić sprawę makijażem.

  • Kości policzkowe jak Natalie Portman

fot. shutterstock.com

Wklep malinowy róż w kremie w jabłuszka policzków. Następnie kremowym rozświetlaczem zaznacz kości policzkowe. W zagłębienie poniżej nałóż bronzer.

  • Migdałowe oczy jak Megan Fox

fot. shutterstock.com

Czarną kredką narysuj wzdłuż dolnych i górnych rzęs linie łączące się poza zewnętrznym kącikiem oka w spiczaste V. Górną linię popraw czarnym cieniem.

  • Pełne usta jak Scarlett Johansson

fot. shutterstock.com

Bokiem konturówki obrysuj zewnętrzną krawędź ust, tworząc linię poza ich realnym kształtem. Wypełnij kredką cały kontur ust i pokryj błyszczykiem.

makijaż, make up, kosmetyki fot. shutterstock.com

Ostra kredka

Masz problem z zatemperowaniem kredki do oczu lub konturówki? Miękki rysik rozpada się pod naciskiem ostrza? Wystarczy przed temperowaniem włożyć kredkę na kilka godzin do zamrażarki – twardy rysik ostrzy się błyskawicznie.

34 procent Polek uważa maskarę za najważniejszy kosmetyk do makijażu. Odpowiednio dobrana może świetnie podkręcić kolor tęczówki. Najpierw więc zobacz, jak wybrać najlepszy tusz do rzęs, a następnie pomyśl o kolorze. Jeśli masz niebieskie oczy, wypróbuj burgundowy tusz, brązowym pasuje kobaltowa oprawa, zielone świetnie wyglądają w towarzystwie fioletu, zaś szare – różu.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij