Czym dla Ciebie jest wolność? [Konkurs]

Fundacja UNAWEZA Martyny Wojciechowskiej pomaga tym, którzy bardzo potrzebują pomocy. Marka Origins wspiera finansowo fundację UNAWEZA, dzięki czemu fundacja może pomóc większej liczbie kobiet. W tym miesiącu zaprosiliśmy Martynę na naszą okładkę i z tej okazji mamy dla Was konkurs, w którym można wygrać Origins Mega-Mushroom Lotion Tonique Apaisante z limitowanej edycji o pojemności aż 400 ml. Zapraszamy!

Origins konkurs mat. prasowe Origins

Nagrody

Nagrody w konkursie to 30 sztuk ekstra lekkiej emulsji na bazie sławnej mieszanki grzybów dr. Andrew Weila z limitowanej serii o pojemności aż 400 ml. Lotion pomaga ukoić, odprężyć i nawilżyć skórę, która wygląda i czuje się zdrowsza, jędrniejsza i odświeżona. Idealne rozwiązanie dla skóry wrażliwej i reagującej podrażnieniem. Produkt ten zawiera naturalne składniki, które mogą się osadzać.

Aby osiągnąć jak najlepsze efekty, należy dobrze wstrząsnąć kosmetyk przed użyciem.

Czym dla Ciebie jest wolność?

Dla niektórych wolność to środek oceanu i rozstawione żagle. Dla innych wolność to ten czas, kiedy mogą wyłączyć telefon i zaszyć się na kanapie z książką. Są też tacy, którzy wolni czują się dopiero wtedy, kiedy mają wypchany portfel. Jeszcze inni czują wolność najsilniej gdy zatracają się tańcu, albo biegną przed siebie jak Forrest Gump. A czym wolność jest dla Ciebie? Potrafisz to pokazać?

Jak wygrać?

Żeby mieć szansę na wygraną zamieść na Instagramie zdjęcie inspirowane hasłem „Co dla mnie znaczy wolność” i oznacz post hashtagiem #tomojawolnosc  oraz oznacz profile @womenshealthpolska oraz @originspl. Kilka słów komentarza też się przyda, chociaż nie jest niezbędne. Jury oceniać będzie głównie pomysłowość zdjęć.

Masz czas do 11.12.2020 roku do godziny 23.59.

Listę zwycięzców opublikujemy 21.12.2020 na naszej stronie internetowej. 
Regulamin konkursu znajdziesz tutaj.

ORIGINS wspiera Fundację UNAWEZA Martyny Wojciechowskiej.

 

 Marka Origins w swoim DNA posiada holistyczne podejście do pielęgnacji oraz filozofię „DO GOOD” w postaci dbania o środowisko naturalne ale też niesienie pomocy innym. Dlatego też, naturalnym ruchem ze strony marki jest wsparcie Fundacji UNAWEZA Martyny Wojciechowskiej, która od dłuższego czasu jest ambasadorką marki.

„Nie jest tajemnicą, że Martyna Wojciechowska od kilku lat jest Ambasadorem marki Origins. Połączyły nas podobne wartości – mówi Marta Markiewicz, Brand Manager marki Origins -  Robimy wszystko, aby nasi klienci czuli się dobrze, korzystając z naszych produktów. Przy produkcji wykorzystujemy przyjazne środowisku opakowania i technologie. Ponadto, do tej pory posadziliśmy ponad milion drzew na całym świecie. Realna pomoc i wsparcie Fundacji UNAWEZA była dla nas naturalną decyzją w kontynuacji działań z obszaru społecznej odpowiedzialności biznesu”.

Od 1 października  za każdy zakupiony produkt z linii Dr Andrew Weil Mega Mushroom marka Origins przekazuje 10 zł ceny detalicznej na rzecz Fundacji Unaweza.  Fundusze przekazane Fundacji UNAWEZA zostaną przeznaczone na realizację celów statusowych, które skupiają się wokół wyrównywania szans rozwoju kobiet, rodzin i dzieci na całym świecie. Produkty dostępne są w sieci perfumerii Sephora, która jest partnerem akcji i wraz z marką Origins wspiera szczytne cele przyświecające Fundacji UNAWEZA.

„Origins od lat wspiera kobiety w dbaniu o swoje naturalne piękno, a od dzisiaj razem z Fundacją UNAWEZA daje kobietom skrzydła. Cieszę się, że jestem ambasadorką Origins i że mogę liczyć na Ich wsparcie. Razem możemy zmieniać świat!” – Martyna Wojciechowska.

Wierzymy, że razem możemy więcej!

Lista laureatów:

 1. elzuniaelunia
 2. a_b_a_d_o_n_0
 3. kolorowa_mama
 4. mifeks83
 5. vonanaashryn
 6. andzelove
 7. ameliapestka
 8. kajka_bajka
 9. girls_have_funnnn
 10. ad_klau
 11. syllkoooj
 12. fly.shine.birds
 13. lend.me.your.jacket
 14. do_travel_too
 15. kosmonita
 16. maaryy_queenn
 17. uparciuszek
 18. mummy_funny_
 19. gggbiann
 20. brillianthighlight
 21. kreatywnie_z_julka
 22. kropkakreatywnie
 23. sylwia.r_ach
 24. minirozia
 25. opium_091
 26. kotkindziuk
 27. kogell_mogell
 28. rejsnaraz
 29. kolazowa
 30. czarna_ic

 

REKLAMA