[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.0

Czas na błysk

W sezonie letnim odmierzamy czas zegarkami na bransoletach, które same w sobie wyglądają jak biżuteria. Koperty mogą być małe i duże, srebrne lub złote. Ważne, by pięknie połyskiwały w słońcu.

Czas na błysk Czas na błysk

Od czasu, kiedy każda z nas ma zawsze przy sobie telefon, podstawowa funkcja zegarka, czyli wskazywanie czasu, staje się coraz mniej istotna. Coraz większe znaczenie ma jednak styl. W tym sezonie w zegarkach panuje niemal pełna swoboda. Modne są zarówno męskie modele o dużych kopertach i szerokich bransoletach, jak i te drobne, biżuteryjne – bardzo kobiece i klasyczne. Nosimy je samodzielnie lub z innymi bransoletkami. Jeśli chcesz poznać wybór naszych stylistów, kliknij tutaj, a zobaczysz, co z aktualnej oferty spodobało im się najbardziej.

Uwaga: chociaż te zegarki są piękne, to wskazują czas z - nomen omen - zegarmistrzowską precyzją. Przyda Ci się, gdy będziesz chciała dyskretnie sprawdzić godzinę - rzut oka na nadgarstek jest mniej ostentacyjny niż wyciąganie komórki.

REKLAMA

Komentarze

 (4)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij