Ciepło, cieplej [gadżet miesiąca]

A gdyby tak, wybierając warstwę docieplającą na zimowe aktywności, nie przykładać ręki do zmian klimatu?

Houdini Materiały prasowe

Houdini to szwedzka marka outdoorowa, którą od początku, czyli lat 90., zarządza kobieta. Założycielka stawia sobie za cel, aby działać w sposób w 100% cyrkularny – tak jak dzieje się to w naturze, która jest dla marki inspiracją i wzorem. Houdini tworzy odzież outdoorową, która przez swoją jakość, styl i funkcjonalność nie musi być po kilku sezonach wymieniana na nową: na wszystkie produkty marka daje dożywotnią gwarancję. Firma nieustannie stara się doskonalić w zakresie działań na rzecz środowiska – począwszy od ekologicznych sklepów, przez odzysk i wykorzystanie resztek materiałów, po prowadzenie sprzedaży second-hand, napraw i wypożyczalni. Jednym z flagowych produktów jest wyjątkowo miękka, elastyczna i ciepła bluza z kapturem Houdini Power Houdi (za jej główne walory odpowiada materiał Polartec® Power Stretch Pro® Light). Prawdziwym miłośnikom natury na pewno zrobi się cieplej na sercu.

Ubrania gadżet miesiącaMateriały prasowe

Houdini, bluza power Houdi

Białe (niekoniecznie) szaleństwo

Trwała ochrona

Elevation Infinity Shell to najnowsza wersja cenionej kurtki narciarskej z w pełni wodoodporną i oddychającą membraną, której trwała hydrofobowość jest osiągana bez użycia środków chemicznych.

Ubrania gadżet miesiącaMateriały prasowe

HellyHansen, 2999 zł

Komfort cieplny

W spodniach narciarskich Kick turner insulated Pant przyjemne ciepło przy ciele zapewnia ocieplina i podszewka Omni-Heat Thermal Reflective, która odbija i rozprowadza ciepło.

Ubrania gadżet miesiącaMateriały prasowe

Columbia, 599,99 zł

Na stok i après-ski

Kolekcja Freeride to wyjątkowe, intensywne kolory i technologia materiałów, które są nie tylko wiatro- i wodoodporne, ale też imponująco trwałe.

The North Face, 1349 zł

ZOBACZ TEŻ: Więcej niż kurtka [gadżet miesiąca]

REKLAMA