Chcesz się pozbyć cellulitu? Wypróbuj skandynawski sposób na gładką i jędrną skórę.

Rozszerz listę noworocznych postanowień o holistyczną pielęgnację skóry i suplementację kolagenu, a ta odwdzięczy się gładkim i jędrnym wyglądem, ze spłyconymi zmarszczkami i mniej widocznym cellulitem.

Oslo Skin Lab Materiały prasowe Oslo Skin Lab

Nikt nie powiedział, że postanowienia noworoczne trzeba wdrażać w życie od pierwszego dnia nowego roku. Na zmianę rutyny pielęgnacyjnej i walkę o gładką oraz jędrną skórę nigdy nie jest za późno, a jeśli zaczniesz już dziś, to zdążysz poprawić kondycję skóry i pozbędziesz się cellulitu jeszcze przed latem.

Holistyczne podejście

W dbaniu o wygląd i kondycję skóry twarzy i ciała ważna jest systematyczność i pielęgnacja odpowiednio dobrana do jej potrzeb. Jednak aby skóra odwdzięczyła się nam zdrowym i pięknym wyglądem potrzebne jest holistyczne podejście do jej pielęgnacji. Oprócz dbania o skórę od zewnątrz, należy o nią zadbać również od wewnątrz.

Jak walczyć z cellulitem?

Cellulit to zniekształcona tkanka tłuszczowa. Najczęściej pojawia się na brzuchu, ramionach, udach. Może być efektem chorób związanych z krążeniem krwi, nadmiarem komórek tłuszczowych czy gromadzenia się wody w organizmie. Do czynników wpływających na jego powstawanie możemy zaliczyć również siedzący tryb życia, złą dietę, ale też noszenie zbyt obcisłych ubrań.

Kluczowe znaczenie ma dieta, która powinna być bogata w warzywa, zdrowe tłuszcze, witaminę C i A oraz pełnowartościowe, nieprzetworzone produkty. Nie zapominaj też o odpowiednim nawodnieniu skóry i piciu minimum 1,5 litra wody dziennie. I - co najważniejsze - wystrzegaj się soli i cukru. Przy nadmiernej podaży cukrów dochodzi do procesu glikacji, który polega na niszczeniu białek podporowych skóry, czyli kolagenu i elastyny, odpowiedzialnych za jej prawidłową strukturę, gęstość oraz jędrność.

Odpowiednią dietę wesprzyj regularną aktywnością fizyczną. Możesz zacząć od spacerów i wchodzenia po schodach. Oprócz zdrowej diety i wysiłku fizycznego, zadbaj również o suplementację kolagenu.

Wsparcie naturalnego kolagenu

Kolagen to białko, które występuje naturalnie w organizmie. Jednak z wiekiem zmniejsza się jego ilość, co niekorzystnie wpływa na stan i kondycję naszej skóry. Staje się mniej jędrna, traci sprężystość i odporność. Proces ten rozpoczyna się u większości osób, w wieku 20 lat (skóra traci co roku średnio 2% kolagenu). Ubytek potęgowany jest przez czynniki, które przyspieszają proces starzenia się skóry. Jest to m.in. ekspozycja na słońce, palenie tytoniu, spożywanie alkoholu i dieta bogata w cukier a uboga w witaminy, minerały i kwasy tłuszczowe. Dlatego też w ramach batalii o gładką i jędrną skórę, dietę warto wzbogacić o suplementację kolagenu.

The Solution™ Beauty Collagen

Wypróbuj The Solution™ Beauty Collagen marki Oslo Skin Lab®, którego skuteczność działania została potwierdzona naukowo.

Opakowanie składa się z 28 saszetek zawierających po 2,5 g kolagenu w proszku każda i jest to dokładnie taka dzienna dawka, jaka była stosowana podczas badań.

Kolagen użyty w The Solution™ został stworzony na bazie bioaktywnych peptydów kolagenowych (na wzór cząsteczek powstających przy rozkładaniu się naturalnego kolagenu) i poddany bardzo dokładnym badaniom klinicznym. Wykonano je przy użyciu podwójnie ślepej próby. Badania były randomizowane a grupę badawczą otrzymującą substancję czynną porównano z grupą otrzymującą placebo. Wyniki badań zostały zweryfikowane przez niezależnych ekspertów.

Badanie – cellulit

Badanie kliniczne wykonane przy zastosowaniu podwójnie ślepej próby i kontrolowane placebo przeprowadzone zostało na 105 zdrowych kobietach w wieku 24-50 lat z umiarkowanym cellulitem. Przez okres 6 miesięcy uczestniczki badania otrzymywały 2,5 g Verisolu® (The Solution™) lub placebo. Potwierdzono, że preparat zmniejszył stopień widoczności cellulitu i znacząco poprawił teksturę skóry na udach. Ponadto gęstość skóry uległa znacznej poprawie w porównaniu z grupą kontrolną.

Badanie - głębokość zmarszczek

Badanie kliniczne wykonane przy zastosowaniu podwójnie ślepej próby i kontrolowane placebo, przeprowadzone zostało z udziałem 114 kobiet w wieku 45-65 lat. Uczestniczki otrzymywały 2,5 grama Verisolu® (The Solution™) lub placebo przez okres 8 tygodni. Zmarszczki mierzono przedmiotowo na zewnętrznej krawędzi oka. U kobiet z grupy, które otrzymywały suplement potwierdzono znaczące i widoczne zmniejszenie głębokości i liczby zmarszczek już po 8 tygodniach, a efekt wzrastał wraz z długością czasu stosowania. Po 8 tygodniach redukcja głębokości zmarszczek wyniosła aż 20,1% w porównaniu z grupą kontrolną.

Pierwszą przebadaną osobą stosującą The Solution w Polsce była Monika, która jest Commercial Managerem marki. Ocena stanu i kondycji jej skóry została wykonana nowoczesnym aparatem diagnostycznym dwukrotnie, co ułatwiło śledzenie postępów. Po 8 tygodniach stosowania preparatu badanie wykazało, że zmarszczki wokół oczu spłyciły się o 57%.

Zmarszczki i nierówności pod oczami, są u mnie problemem od zawsze. Wykazał to też komputerowy skan skóry, który pokazał, że mój „prawdziwy wiek skóry” to 45 lat! Mimo starannie dobranej pielęgnacji i zdrowego trybu życia, niestety cienka skóra pod oczami, szybko reaguje na stres i przemęczenie. Moim odkryciem stał się kolagen marki Oslo Skin Lab, którego najwidoczniej bardzo potrzebowała moja skóra, aby wrócić do formy. Kolagen stosuję od 8 tygodni i jestem zaskoczona efektem, bo redukcja zmarszczek zaczyna być widoczna nawet gołym okiem w tak krótkim czasie. Zmniejsza się też zmarszczka na szyi, a drugi skan pokazał, że prawdziwy wiek skóry” poprawił się o 9 lat.

Więcej opinii znajdziesz tutaj.

Neutralny smak i wygoda stosowania

Jedna saszetka proszku The Solution™ Beauty Collagen dziennie odpowiada za pielęgnację, od wewnątrz, całej skóry – zarówno twarzy, jak i ciała. Proszek ma neutralny smak i zapach, dzięki czemu może być dodany do każdego posiłku lub napoju. Suplement zapewnia wygodę stosowania, dzięki temu z pewnością pomoże zadbać o regularność wprowadzonych nawyków - na taką pielęgnację skóry każda z nas znajdzie czas.

Skorzystaj z oferty specjalnej 

Systematyczność w stosowaniu produktu to klucz do osiągniecia oczekiwanych efektów, dlatego też marka oferuje możliwość zakupu produktu w ofercie członkostwa - gwarantuje 30% rabatu na każde opakowanie oraz darmową dostawę. Nowe opakowanie jest przesyłane co 4 tygodnie – zawsze na czas i bez konieczności ponawiania zamówienia. Członkostwo to usługa dodatkowa, która nie wymaga deklaracji czasowych i umożliwia rezygnację w dowolnym momencie.

Na hasło WH50 otrzymasz 50% zniżkę na pierwsze opakowanie członkowskie. Więcej informacji na temat oferty specjalnej i członkostwa znajdziesz tutaj.

Przygotuj swoją skórę na lato i zadbaj o siebie „od wewnątrz”, bo to właśnie tam zaczyna się jej piękno.