[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Botoks: czy osłabia skórę twarzy? [opinia eksperta]

Wstrzykiwanie botoksu sprawi, że Twoja twarz będzie wyglądała młodziej. Niestety, jest to zabieg, który trzeba co jakiś czas powtarzać. Czy to prawda, że przy dłuższym stosowaniu botoks osłabia skórę twarzy? Na pytanie naszej czytelniczki odpowiada ekspert.

botoks czy osłabia skórę twarzy

Na pytanie zadane przez naszą Czytelniczkę odpowiada ekspert WH – lekarz kosmetolog Aneta Szulska-Schoepp, właścicielka gabinetu Perfect Derm we Wrocławiu.

Jeśli Ty również chcesz nas o coś zapytać lub masz do nas jakąś sprawę, zajrzyj na nasz oficjalny profil na Facebooku. Żadnej wiadomości nie zostawimy bez odpowiedzi!

REKLAMA

Czy to prawda, że przy dłuższym stosowaniu botoks osłabia skórę twarzy?

Botoks to lek, który wstrzyknięty w okolice zmarszczek może wizualnie odmłodzić twarz poprzez czasowe zablokowanie poszczególnych mięśni. „Osłabia działanie mięśni, a nie wpływa na skórę twarzy – mówi lekarz kosmetolog Aneta Szulska-Schoepp. – W tym czasie zmarszczki wygładzają się, skóra odpoczywa od ciągłego skurczu mięśni, co daje wypoczęty i świeży wygląd”.

Dzięki temu skóra pozostaje zrelaksowana, jest lepiej ukrwiona i odżywiona. W takich warunkach bez problemu mogą następować procesy regeneracyjne. Musisz jednak pamiętać, aby regularnie nawilżać i odżywiać skórę: tylko to pozwoli zachować ją w odpowiedniej kondycji.

Sam botoks w rękach doświadczonego lekarza jest bezpieczny. Podaje się go w niewielkich ilościach, działa miejscowo, nie jest wchłaniany do organizmu, a po paru miesiącach nie ma po nim śladu.

Co zamiast botoksu pomoże Ci odmłodzić twarz? Ultradźwięki, kwas polimlekowy, podgrzewanie kolagenu i komórki macierzyste z poroża jelenia. Brzmi trochę jak science fiction, ale przekonaj się sama, jakie są najnowsze, naturalne zabiegi na twarz, dzięki którym pożegnasz zmarszczki.

 

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij